9pcs/Set Crystal Drcený Kámen Vícebarevná Léčivé Minerální Krystaly Přírodní Růžové Drahokamy Vzorek Mix Rudy, kteří Chtějí Láhev Dárek

Každý kámen je jedinečný! Není to úplně stejné! 9pcs/Set Crystal Drcený Kámen Vícebarevná Léčivé Minerální Krystaly Přírodní Růžové Drahokamy Vzorek, Suvenýr Mix Rudy, kteří Chtějí Láhev Barva a styl: Náhodný Materiál:Smíšené Crystal stone BOX Velikost:17.5 cm*13 cm*2,5 cm Velikost Kamene: 1-2 cm Hmotnost:145-175 g Vlastnosti: 1) Přírodní rudy krystalu vzorky smíchané se štěrkem. 2) Kultivovat dětské kolekce zájem, zvýšení znalostí, a nechat děti vidět jiný svět. 3) Vzít do přírody a cítit kouzlo přírody. 4) Může být použit jako model, vzor pro studenty.

5) Existuje mnoho druhů drahých kamenů, jako jsou achát červený, modrý krystal, černé zlato, citrín, bílé, tyrkysové, bílé křišťál, obsidián, purple achát, atd.

1.O nás

(1)specializujeme se na přírodní kámen a máme vlastní továrnu a design tým.

(2)Výrobky se vyvážejí do Evropy, Ameriky a dalších 60 zemí.

(3)Naše společnost produkty Vysoké kvality, dostatečné zásoby, vítejte na velkoobchodní prodej a dropshipping.

2.O logistice čas

(1) V nepřítomnosti jiných nehod, jako je ztráta paketů, logistika skladu, zpoždění dodávky, atd.

Za normálních okolností: Asijských zemí mohou být doručeny do 20 dnů. Evropských a Amerických zemí mohou být dodány v o 20-40 dnů. Africké země, sloužil během 30-60 dnů. Rusko může být doručeno do 30 až 50 dní.

(2)čas Příjezdu bude ovlivněna určení vzdálenosti a národní politiky.

3.O produktu

(1)výrobek je přírodní kámen, barva každý přírodní kámen je jiný, skutečný produkt barvy a počítač obrázku jsou různé, prosím, odpusť mi.

(2)Jako ruční měření , prosím, dovolte 1-2cm chyba měření .Děkuji!!!

4.O nákupu

(1)Pokud budete potřebovat prodat nebo velkoobchodní našich produktů, můžete nám říct, množství a typ, my vám za zvýhodněnou cenu.

(2)podporujeme každou platební metodu.

(3)Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

5. Běžné problémy

(1) Pokud produkt nebyl doručen do 60 dnů, prosím, kontaktujte nás, můžeme vám pomoci, kontaktujte logistické společnosti se informovat o logistiku produktů.

(2) Otázky o některý produkt může být požádán, jako například materiál, velikost, kvalitu a použití.

(3) vítáme jakékoliv dotazy, chcete se poradit, budeme se snažit v našich silách vyřešit to, děkuji!

Štítky: tumb, crystal šperky set, ametyst bag, rozdrtit sklo, tvaru srdce kámen, wiccan nastavit, velké tělo řetěz, smíšené léčení crystal set, rock set, nastavit kámen.

• Typ Produktu: Přírodní krystal
  • Materiál: Crystal