Klasickou Kytaru Učební pomůcka Kytaru Systém Vzdělávání Studijní Praxe Podpory Bolest-důkaz Prst Booster Portable Naučit Chord Assistant

1. Je to skvělá kytara příslušenství, které nemůže ublížit prsty, když se budete učit na kytaru rychle.

2. Nejrychlejší kytaru učební pomůcky, s pěti nejčastějších režimy přehrávání.

3. Odstranění strachu a deprese, učení na kytaru, naučit správné držení těla, jak držet pádlo, a správné pádlo dovednosti.

4. Na kytaru učení podpora je navržena s stabilní konstrukce, univerzální fit, vhodné pro různé typy kytar.

5. Praktické kytara learningový systém podpory výuky, nabízí lehký a přenosný, snadné přenášení a použití.

Specifikace:

Materiál: ABS

Barva: zlatá, stříbrná, černá

Velikost: 14*8*5 cm

Balení obsahuje:

1ks*Kytaru Učební pomůcka

Štítky: učení kytara stylu, akord na kytaru, hudební kroužek, kytara stahovák, tuner, tonewood, základní kytara, efektový procesor, guitar link, kytarový pás.

• Číslo Modelu: Kytara Klasická Akord buddy Učební pomůcka
  • Typ: tuner