100ks 4-10cm Sušené Přírodní Barevné Peepul Velké Listy Stromů Kostra Svatební Party Doma Květin Nástěnné Záložka Šperky Řemesla

Tovární Přímý Prodej!!!

Odpovídající návrhy: Mohou být umístěny samostatně ve váze, může být vybaven keramické vázy, ratanové vázy, skleněné vázy, dřevěné vázy, může být také v kombinaci s jinými seno, mohou být také baleny s jinými květinami a rostlinami, efekt je velmi dobrý! Funkce: Použití vysoce kvalitní květiny k barvení a suché. Trvanlivost, skutečné a přirozené než umělé květiny, může být používán nepřetržitě po dobu více než jednoho roku, které nejsou předmětem sezónní omezení, obvykle nemá slábnout. Přidat uměleckou atmosféru na životní prostředí a životní prostředí více svěžím. Ideální pro Domácnosti,podlahy,zahrada,jídelna,hotel,obchod,svatba atd., kdekoliv budete chtít květiny zdobí. Yunnan Chaozhe Trading Co., Ltd. je komplexní podnik zabývající květiny pěstování, zpracování a prodeje. Společnost, technicky podporován Yunnan Akademie Zemědělských Věd Institut Květiny, vlastní mnoho let zkušeností na květinové výsadby a prodeje, a je odhodlána k vytvoření série květiny s moderní charakteristické vlastnosti. Společnost má více než 800 akrů samostatně ovládané květ pěstování základnu, s roční produkcí více než 50 milionů čerstvé řezané květiny. Kromě toho, jeho self-provozuje květina zpracování továrna pokrývá oblast více než 2000 metrů čtverečních a ročně produkuje více než 30 milionů větve zachována-čerstvé květiny a sušené květiny.

Štítky: kostry listy physalis, kostry listy pryskyřice, listy kostry kování, lego obrázek kostlivce, kovová kostra listy, kostra náušnice listy, černý oblázek, vozík pes, zahradní cesty, kaktus rostliny plastové.

• Home Decor: vánoční dekorace pro domov
  • Klasifikace: Sušené Květiny