Motocykl Držák Vlajky Zavazadla Zadní Straně Držák Pro Indian Chief Roadmaster

Popis Produktu:

Podmínka :Zbrusu Nové 100%

Použití:Motocyklové Zavazadlo Rack Mount Vlajka Pól

Vlajka Pól, Materiál : Kov(prvotřídní kvalitní a velmi odolné)

Vlajka Materiál: Textil

Obsah balení: 1x Motocykl Nosič Zavazadel Montáž Vlajky a Vlajka USA (Jsme také mají jiné příznaky, jako je velká BRITÁNIE Vlajka, Pirát, Vlajka, Čínská Vlajka,německá Vlajka)

Obutí:

Vhodné pro Indiánský Náčelník

Vhodné pro Indian Roadmaster

1. Může tam být nějaký barevný rozdíl mezi produktem a obrázky, ale nemá vliv na použití.

2. Dovozní cla, daně nejsou zahrnuty v ceně. Být účtovány Lodní Dopravce v souladu s místní vládní politiky.

1. Máme loď během 1 - 2 pracovních dnů po zaplacení, Stav je zobrazen na objednávku. Odhadovaná Dodací lhůta nezahrnuje Celní Odbavení, Kontroly, atd..

2. Po balíčku listnatých Čína, Obdržené Informace a Čas Doručení závisí na různých Lodní Dopravci, Zemích či Regionech.

3. V balíčku přepravy, pokud máte nějaké problémy, prosím, nezapomeňte mě kontaktovat v první době.

1. Pokud jste spokojeni s touto položkou, prosím, vrátit to Do 7 dnů pro výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás předem.

2. Všechny výnosy Musí Být v původním obalu, nám Poskytnout Sledovací Číslo, ID Objednávky.

3. Pokud tato položka je koupil kupujícího chybu, věnujte, prosím, extra expediční poplatek.

4. Pokud produkt defectived do 3 měsíců, prosím, kontaktujte nás nahradit. Žádné další náklady;Vady se objevují po 3 měsících, stále můžete být nahrazeny. Ale budete platit navíc expediční poplatek.

1. Velmi děkujeme za vaši Pozitivní zpětnou Vazbu:

Rozsvítí Pěti-Hvězdičkový

Děkujeme Vám za vaši Pozitivní zpětnou Vazbu, budeme poskytovat Slevu / Odměna pro druhý nákup a Exkluzivním Kvalitní Služby!

2. Ne 1-3 Hvězdičkový Hodnocení, Negativní zpětnou Vazbu, Spor. Jakékoliv dotazy, neváhejte a Napište nám, budeme odpovědět a pomoci vám vyřešit problém v 12 hodin.

1. Vítejte, kontaktujte nás od pondělí do soboty (GMT+8) 9:00 - 12:00 JSEM 14:00 - 18:00 HODIN.

2. Všechny zprávy budou zodpovězeny do 12 hodin v pracovní den (Kromě svátků v Číně).

Štítky: vlajka indian scout, buick roadmaster, patch indian scout, alforja indian scout, indian scout, indian chieftain, indický motocykl roadmaster, bílé indian scout, kabel indian scout, náčelník.

• Položka Výška: 5cm
  • Položka Délka: 49cm