Lanbaiyijia Nové Ženy Šaty Výšivky Červené Květy Halter Off Rameno Slim balíček hip Sexy šaty zadní zip černá party šaty

1 988.24 Kč

1.Použití podobné oblečení pro porovnání s velikostí 2.Vybrat větší velikosti, pokud vaše velikost stejná jako velikost tabulky měření, 1cm=0.3937 palce

prosím, zkontrolujte, zda velikost před nákupem ! ( 1 palec=2.54 cm )

Rameno

(cm/ palce ) Poprsí

(cm/ inch ) Pouzdro

(cm/ palce ) Délka

(cm/ palce )

1.velikost měření chyba dovoleno within1-3 cm." (Všechna měření v cm a upozorňujeme, 1 cm=0.39 inch)

2.Prosím striktně dodržovat velikost grafu vyberte velikost.Nelze vybrat přímo podle vašich návyků. 3.Jako různé počítače zobrazovat barvy odlišně, barva skutečné položky mohou mírně lišit od výše uvedených obrázků, díky za pochopení.

Balíček zahrnuje: 1 šaty

Milý příteli,můžete zaplatit peníze : Paypal/Kreditní karty/Bankovní převod/Debetní karty/Western union/QIWI Peněženka/Webmoney(wm)/TT převod/Boleto/SOFORT Banking. Pokud nevíte, jak zaplatit peníze , prosím, zkontrolujte, zda tento odkaz:

1> Důležité !Vaše dodací adresa/psč/telefonní číslo musí být správné ! 2> ePacket (Pouze pro usa 10-25days dodávky) 3> Letecky (20-60days dodání,různé země, různé dodací lhůty) 4> Do Ruska jsme loď tím, že www.hasici-teplice.cz Standardní Doprava,běžné v 15-40 dní bude dodávka 5> můžeme loď tím, EMS, DHL, UPS, Aramex,ale potřebují další přepravní náklady, Velkoobchodní a pokles lodní dopravy jsou oba vítány.

Pro velkoodběratele nabízíme slevy nebo expresní doprava zdarma, která trvá jen 3-7 dny, aby se dospělo.

Pro pokles lodní dopravy,můžeme poslat zboží k vašim zákazníkům přímo a nenechá informace o nás, pokud byste chtěli.

Jak můžete sledovat moje parecl?

Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče)

Co mohu dělat, když nákup ochranu, čas se krátí?

Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit. Takže vaše peníze nepůjdou na mém účtu

1> Pokud Oblečení Rozbité,můžu vrátíme vám všechny peníze

2>, Pokud se dostanete oblečení není spokojen(nehodí/nechcete to),můžete poslat zpátky ke mně,já si vrátit peníze nebo loď pravici velikosti znovu,ale přepravní náklady, je třeba kupující zaplatit 3> Pokud jste není spokojen oblečení kvalitou,prosím, kontaktujte mě první 4>, Pokud se balíček po 60days stále ještě není dodání,vám vrátíme peníze 5> Poslat zpět položky musí do 7 dnů od data, kdy jste jej obdržel

Štítky: sheinside bleizer, scott kola miami, yaris 2014 spínač, hmotnost stupnice 3000, nike boty marvel, štěrbina šaty velikost, wolframu, zlata jig, tabulka lenovo yoga, scott baio plakát.

• Materiál: většina Polyester+trochu bavlny
  • Verze: Slim hip package sexy šaty