16 60V 35A Li-Ion 18650 Lithium Battery BMS Ochrana PCB Deska s rovnováhou Energie UPS Invertor

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dcl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { šířka: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; výška: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; barva: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #product-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%; height: 50%; } #podrobnosti { width: 100%; height: 50%; } .ui-box-nadpis { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: zdědí; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

Popis:16 string 60V lithiová baterie rady pro ochranu. Split port 35A, 4-16 string universal, může být přímo snížen Rozsah použití: 18650 speciální lithiová baterie ochrana deska, skútr, drift auto rada pro ochranu, solární pouliční světlo, LED rada pro ochranu, motocykl lithiová baterie ochrana deska, tříkolky ochrany napájení desky, záložní napájení lithiová baterie rady pro ochranu

Specifikace:S vyváženou rada pro ochranu

Kontinuální Vybíjecí Proud: 35A

Okamžitá vybíjecí proud:100A

Nabíjecí napětí: 7V

Maximální nabíjecí proud: 20A

Přebití detekce napětí: 4.28±0.05 V

Předražení ochrany zpoždění: 100ms

Předražení uvolnění napětí: 4.08±0.05 V

Baterie rovnováhu detekce napětí: 4.2 v±0.025 V

Baterie rovnováhu, uvolnění napětí: 4.2 v±0.05 V

Baterie zůstatek aktuální: 45±5A

Přílišnému vybití detekce napětí: 2.55±0.08 V.

Přílišnému vybití detekce zpoždění: 50ms

Přílišnému vybití uvolnění napětí: 3.0±0,1 V

Nadproudová detekce napětí: 150mV

Nadproudová detekce zpoždění: 15 ms

Nadproudovou ochranu proud: 120±20A

Nadproudové ochrany vydání stav: odpojte zatížení

Ochrana proti zkratu stav: vnější zatížení zkratu

Zkratu detekce zpoždění: 200uS

Ochrana proti zkratu vydání stav: odpojte zatížení

Teplotní ochrana: /

Hlavní obvod vedení vnitřní odpor: ≤15 m ohm

Pracovní proud: ≤60uA

Spánek proud (když baterie je nadměrně vybitá): ≤10uA

Teplotní rozsah: -30/+80 Celsia

Barva:Stříbrná + Zelená

Materiál:Kov + PCB

Velikost:69x51.5x10mm

Obsah Balení:

1x Li-ion Baterie Rady pro Ochranu

1x Svorka Kabelu

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

O sledovací číslo aktualizace: Pokud váš sledovací číslo, není logistické informace, jako tisíce balíků zasílaných do zahraničí, logistické společnosti se neaktualizuje logistické informace, prosím, kontaktujte nás na první čas, Prosím, laskavě se nemusíte přímo otevřít spor. Budeme poprvé pro vás řešení! Čas přepravy:

Všechny produktu, můžeme lodní dopravy v rámci 5~8 den v týdnu, obvykle jsme podle objednávek zákazníků čas na balení a doručení, musíme pečlivě kontrolovat kvalitu zboží před Loď, Takže trvat nějaký čas, aby se ovládal. Dodací doba: Vzhledem k vyšší moci faktory: hurikány, přívalové deště, vliv lety. Vedoucí logistiky zpoždění. Jsme poctiví prodejci, vás nenechá trpět žádné ztráty. Prosím, dejte logistické společnosti trochu času na zpracování, budeme čekat na balík dosáhne vaší straně. Pokud vaše logistické informace dorazí na místní poště: Pokud místní poště se nestalo, kontaktujte, prosím, obraťte se na místní poštovní úřad co nejdříve, aby si váš balíček. Jinak, přesčas příjem z pozemků, místní pošta vrátí zásilku, důsledky self-zodpovědnost. Ochranu, čas se krátí: Kdy jsme dokončili čas doručení, pokud produkt ochranná lhůta krátí, prosím, prodloužit produktu ochrana období sami, nebo kontaktujte nás, Prosím neotvírejte sporu přímo.

Když obdržíte zboží, pokud tam je nějaký problém, prosím, kontaktujte nás a ne přímo otevřít spor. Slibujeme vám spokojen řešení poté, co jsme potvrdili to. Také jsme vám pozitivní hodnocení. Upřímně zveme vás na dovolené nám pozitivní zpětnou vazbu o celkové Podrobné Prodejní Hodnocení (DSR) 5 Hvězdiček . Když ukážete vaši pěknou fotku na náš kontaktní oblasti, prosím zašlete zprávu řekněte nám, další objednávky, kontaktujte mě, bude další překvapení.

Q: Jak můžu sledovat svou zásilku? A: můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče) Q: Jako maloobchodní nebo velkoobchodní nabídnout velkoobchodní cenu, pokud bych si spoustu věcí? A: pokud potřebujete koupit mnoho položek ve stejnou dobu, prosím, kontaktujte mě jako první. já vám nabídne konkurenční velkoobchodní ceny . Q: Jak mohu zaplatit objednávku? A: www.hasici-teplice.cz podporuje Visa, MasterCard, Maestre Debetní Kartou, Western Union, bankovní převod prostřednictvím banky.

Štítky: 18650 baterie pcb, 20 ant bms, 18650 bms mužského, 7s bms s rovnováhou, dc ups 5v, 8s bms lifepo4, 18650 baterie recharg, 7s bms, ups ups, ge li-iontová baterie.

• Číslo Modelu: Li-ion Baterie Rady pro Ochranu
  • Příslušenství Typ: Baterie, Příslušenství