Ecorider E4-9 Dospělých Elektrický Skútr 60V Dvě Kola, Elektrické Skútry Dual Motor 3600W 70KM/H, Skládací Elektrická Koloběžka

21 137.68 Kč 28 564.44 Kč

Na oslavu Čína tradiční Nový Rok, budeme na dovolenou od 30. ledna do 19 Února 2021. Během období, nemůžeme zpracovat vaše objednávky (s výjimkou výrobků v Evropě sklad) a odpověď svou zprávu včas. Omlouváme se za nepříjemnosti, které to může způsobit. Děkuji vám za vaše pochopení a podporu!

1. Do Evropských Zemí, Železniční Doprava 30-45 dní (bez dopravy informace o UPS webové stránky) + UPS 3-6 dnů

(k dispozici plocha pro dodání - Španělsko Kanárské Ostrovy psč začít s 35 a 38 )

2. Do Spojených Států, Námořní Doprava 30-35 dní (bez dopravy informace) + UPS/FedEx, 3-6 dní

(k dispozici plocha pro doručení - PO Box, na Havaji a Aljašce)

3. Do Ruska, trvat 30-45 dnů (s výjimkou vzdálené oblasti. Potřebujete vyzvednout, aby tím sami sebe, pokud dodací adresa je vzdálené.)

4. Do Malajsie, Thajsko, Jižní Korea, Singapur trvat 7-15 dnů

Výše uvedené je přibližná doba dodání, dle našich zkušeností. Uděláme, co bude v našich silách, aby poskytovat spolehlivé přepravní služby, a doufám, že to dorazí včas. Nicméně, dodání může být zpoždění z Vlastní Vůle, Svátek, Špatné Počasí, Stávka Letecké společnosti, Hurikán Sandyand a tak dále. Děkuji vám za pochopení!

Velikost pneumatiky: 10 Palců Materiál: Hliníková Slitina Barva: Černá Výkon Motoru: Single Disk: 52V 1000W / Double Disk: 52V 2000W/60V 3600W Kapacita Baterie: 20.8 Ah Max Rozsah: 52V 20.8 Ah/1000W, Max Rychlost 30-45 KM/H, Asi 50-60KM 5 2V 20.8 Ah/2000W, Max Rychlost 35-50KM/H, Asi 50-60KM 60V 20.8 Ah/3600W, Max. Rychlost 50-70 KM/H, Asi 60-70KM (Test závisí na hmotnosti jezdce(50 kg) Max. Rychlost: nad 30-70 KM/H Napětí: 52V/60V Doba Nabíjení: Cca 6-8H Max. Zatížení: 150KG Climing Úhel: 25-45° Rozšířit Velikost: 116*26*118 cm Skládací Velikost: 116*26*51cm Čistá Hmotnost: 25 KG/28 KG/30 KG obsah Balení: Elektrický Skútr, Nabíječka, Uživatelská Manula Funkce: Tempomat, Přední a Zadní Kotoučové Brzdy, Přední a Zadní tlumení Nárazů, Systém, LCD Displej, LED Světlomet, blinkrů, Zadní Tailight, Anti-krádež Alarm Systém, Tři Režimy Rychlosti, Telefon USB Nabíjecí Port, Single/Dual Drive Přepínač, Tlačítko Klaksonu

1. Náš test byl vyroben 55kg řidič na rovné a hladké silnici. Maximální dosah se liší vzhledem k různé hmotnosti řidiče, rychlost, provozní způsobilosti, stav vozovky a počasí.

2. Skútr a uživatelská příručka může být trochu odlišná v závislosti na různých šarži produktu.

3. Prosím nabíjení baterie plně před prvním použitím skútr. V addtion, baterii prosím nabíjejte jednou za tři měsíce, a to i pokud nechcete používat skútr, udržovat baterie plně funkční a prodlouží to životnost. Ponoření do vody, srážky a jiné abnormální faktory budou eald na baterie škody, které nejsou kryty zárukou.

Budeme pečlivě zkontrolujte objednávku a balíček, aby se ujistil, vše je v dobrém stavu, před odesláním ji ven. Doufám, že budete splňovat naše celkové služby, stejně jako produkt a těšíme se na vaši dobrou zpětnou vazbu. Negativní zpětnou vazbu/Spor může vám pomoci vyřešit jakýkoliv problém. Prosím, laskavě kontaktujte nás pro řešení, co nejdříve, pokud zjistíte, že to není, jak je popsáno nebo nízké kvality, a budeme jistě vyřešit za vás. Mezitím, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, laskavě potvrďte objednávku do 3 dnů po obdržení objednávky a zanechat pozitivní zpětné vazby s 5-DSRs a obrázky. Poděkovat zákazníkům podporu, jsme vám dát nějakou slevu na další objednávku, a budete mít VIP rychle po-prodejní servive od nás! Doufám, že máme šanci s vámi obchodovat :)

Štítky: xiaomi skútr elektrický skútr, electroc skútr díly, mi skútr, e scooter, elektrický skútr, citycoco elektrický skútr, elektrický skútr pro dospělé, e elektrický skútr, pneumatiky elektrický skútr, elektrický motocykl cykl.

• Funkce 10: Elektrický skútr skateboard
  • Funkce 15: Inteligentní Elektrický Skútr