7 Barva 3D LED Noční Světlo Motorka Děti, Chlapec, Děti, Barevné Atmosféru Lampa Stiskněte tlačítko Ovládání Nový Rok Dárek

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dcl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { šířka: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; výška: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; barva: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #product-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%; height: 50%; } #podrobnosti { width: 100%; height: 50%; } .ui-box-nadpis { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: zdědí; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

Když se podíváte na tyto krásné 3D Světla z přední strany.Zdá se, že mají velmi pěkné 3D Iluzi, že se stává ještě více zřejmé, v tmavší místnosti, což je ještě více vhodné pro noční osvětlení.Když se na ně podíváte ze strany, uvidíte, že jsou vlastně PLOCHÉ!

8 Provozní Režimy:Kontinuální Červená, Zelená, Modrá, Žlutá, Azurová, Růžové, nebo Bílé, a konečně poslední mód, který bude cyklus přes všechny ty krásné barvy automaticky, pomocí Stiskněte tlačítko citlivý tlačítko pro přepínání mezi jednotlivými režimu.Perfektní, aby odpovídaly vaší náladě, a vaše potřeby v daném okamžiku.

POZORNOST: světla, je SKUTEČNÝ BYT, jen aby vám vizuální 3D efekt: je vyrobena s 4mm akrylového skla, které je trvanlivé a krásné.Používá Nabíjecí USB Rozhraní, takže je velmi snadné a pohodlné nabíjení pomocí jakéhokoli standardního USB adaptér.

3D Efekt Lampa:práce s LED světelnou technologií, která je energeticky velmi efektivní a také velmi snadné na oko.To je také velmi Šetrné k životnímu prostředí stejně.Je vyrobené z akrylového materiálu, takže není nic špatného na vaše zdraví a na životní prostředí.

V ideálním případě se Používá Pro: Ložnice, Dětské pokoje, Bary, Kavárny, Hotely, Kina, Kluby, Univerzity, Restaurace, Atmosféra, Osvětlení, Vánoční dárky, dárky k Narozeninám, Reklama, Propagační dárky, vánoční dárky, Turistické Atrakce, dárky, ect.

Tvar:vozidla

Typ:Atmosféra

Je, Žárovky V Ceně:Ne

Číslo Modelu:Moto Noční Světlo

Je Baterie Požadovány:Ne

Napájecí Zdroj:DC

Zdroj světla:LED Žárovky

Energie:Dotykové

Typ Položky:Noční Světla

Použití:Dovolená

Příkon:0-5W

Napětí:5V

Napájení: USB Kabel

Rysy: kreativní, dar, USB nabíjení, atmosféra

Moc Utrácet: 0.012 kw.h/24 hodin

LED Životnost: 10000h

barva:Černá + transparentní

Materiál:Akryl deska + plastová základna

velikost:8.7*8.7*4.2 cm

Obsah Balení:

1*Akrylové list

1*základní

1*USB Kabel

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: lampa tabl, jielde stolní lampa, svítilna led, baseu, lampa monitor, stolní lampa, led, kolo led lampe, lampa pouliční, 3d lampa motocross, yeelight yltd01yl.

• Typ Přepínače: NIC
  • Je Žárovky Zahrnuto: Ano