Adyce 2021 Nové Letní Ženy, Celebrity Večerní Party Šaty Vestidos Elegantní Růžové Krajky Lomítko Krku Off Rameno Bodycon Club Šaty

584.10 Kč 1 168.20 Kč

Vážení přátelé, děkujeme za vaši návštěvu v našem obchodě.

Pokud máte jakýkoliv dotaz,neváhejte a kontaktujte nás kdykoliv!!

Objednávky budou uspořádány, jakmile vaše platba byla úspěšně zpracována do systému během 24 hodin!

Naše značka --- ADYCE , byla založena v roce 2008, jsme profesionální výrobce pro Obvaz Šaty továrny v Guangzhou Čína, podporu OEM/ODM/VELKOOBCHODY/MALOOBCHOD/DROPSHIPPING/MIX, ABY , 100% dobrá záruka kvality, rozumné ceny, nejlepší pre-prodej a po - prodejní servis, rychlé dodání!

Vzorek může být za předpokladu, základna na obrázek/náčrt/návrh výkresu, atd.

Vítáme vaše zkušební řád prověřit naše kvality. Jsme vždy těšíme se na poskytování vám nejlepší nákupní zkušenosti a rozvoj win-win, dlouhodobé a přátelské vztahy spolupráce s vámi.

Děkuji moc!!!

Štítky: šaty žena, adyc, brambořík, šaty, bodycon šaty ženy, plechové šaty, demin krajkové šaty, v létě nosí ženy v létě, roztomilé šaty elegantní, punk styl.

• Služby: Velkoobchod / Maloobchod / OEM / ODM / Drop-shipping / Mix, Aby
  • barva: Růžové Obvaz Šaty