Egirl Pu Kožené Sukně Gothic Šaty s Vysokým pasem Módní dámská Sukně 2020 Podzim Zima Hip Štěrbinou Klubu Elegent Lady Harajuku

Vlastnosti: - Měkké a hladké, lehké a prodyšný materiál, aby vás zůstat v pohodě a pohodlné v letní den. - Ideální pro školy, pláž, párty, golf, cosplay, tenis, badminton, běh, jóga a denní nošení.Specifikace: - Materiál: PU - obsah Balení: - 1 x Sukně Poznámky: 1. Ruční měření, prosím, aby 1 ~ 3mm chyba,děkuji. 2. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázku.

Štítky: sukně žena, kůže sukně ženy, mesh tužka sukně, dlouho flitr sukně, y2k, egirl sukně, krajky kostkované sukně, tmavě modrá sukně oblek, muž gothic oblečení, y2k mall goth sukně.

• Dekorace: NIC
  • Typ 2: Podzim Zimní Harajuku Módní Lady Hip Štěrbinou