5kusů/Lot Nový Notebook A1342 NÁS Klávesnice pro MacBook White 13.3" A1342 NÁS Klávesnice 2009 2010 Rok

1 015.99 Kč

TESTOVANÝ NOTEBOOK KLÁVESNICE Pro MACBOOK A1342 NÁS Klávesnice bez podsvícení

STAV : V DOBRÉM STAVU

ZÁRUKA :6 MĚSÍCŮ

PRODUKTY STAV : 2009 rok 2010 rok SKLADEM LAYOUT : US

HODÍ se PRO : Pro MACBOOK A1342

Proč Si Vybrat Nás?

1.Jsme se Specializuje na Electroic produktů Export. 10 Let zkušeností.

Nad 20 továren pracují společně s námi. Přísné a silné QC Týmu. Vynikající Po-prodejní servis systému.

2. Produkt test 1 do 1, před shipping

3. Profesionální Prodejní Tým, Službu, kterou před cílem a po objednávce profesionální.

4. B2B a B2C prodeje platformy. Alibaba Zlatý Člen.

5. Vaše spokojenost je naší největší povzbuzení.

• O Kvalitě: Každý výrobek bude být testovány před dodávkou, pomocí speciálních nástrojů nebo hlavní desky k zajištění práce.

Po obdržení platby. Zboží bude dodáno v rámci zpracování čas, a Sledovací Číslo bude uveden na www.hasici-teplice.cz Store a on-line sledování informací bude k dispozici na webových stránkách, jako je DHL, EMS, FEDEX, China Post, atd.

-Jako pravidla se liší v různých zemích. To je pro nás nemožné znát všechny předpisy a zákony v každé zemi.

-Takže po provedení objednávky, prosím, nám nabízejí informace o označení zboží a celní hodnotu, aby se minimalizovalo daně nebo cla v destionation zemí pro vás. Budeme rádi, aby to udělat podle tvého návodu.

-Po obdržení zboží. Jsme silně poradenství vážení zákazníci, aby zkontrolujte, zda je správný způsob, jak to zajistit, je správné položky, které chcete objednat.

-Pokud tam je nějaké otázky nebo nejasnosti, nedorozumění, prosím, neváhejte nás kontaktovat, bude nám potěšením vyřešit problém pro vás.

-Pokud jste spokojeni s naší zboží. Prosím, zanechte nám pozitivní 5 hvězd zpětnou vazbu, budeme velmi rádi za vaše úsilí.

-Nabízíme 6 měsíců záruka na všechny naše produkty. Všechny vrácené díly jsou žádáni, aby být balené jako původně dodané, a originální štítky označeny u nás nesmí být odstraněn ani žádný z dílů byly použity záměrně nebo poškozené

Poznámka: Zákazníci by měli nést náklady na dopravu zboží zpět, budeme platit za poštovné za opětovné odeslání

Štítky: appl klávesnice, Klávesnice, a1278 klávesnice, a1342 klávesnice, macbook topcase, hp t1200, klávesnice macbook, a1181 macbook, mc516, a1342 macbook.

• Kompatibilní Značka: APPLE
  • Číslo Modelu: a1342