KANTURE HD SONY IMX323 2MP 1920*1080P AHD Kamera 1MP 2MP CMOS Bezpečnosti 4*Array Noční Vidění IR 30 M CCTV Kamera 1080p AHD DVR

Co je AHD?

AHD (Analogové High Definition) je nově vyvinutý roztok pro přenos full HD digitální video v systému dozoru. Základní koncept AHD je dodat high definition video pomocí digitální TELEVIZE (DTV) přenosu. S AHD, high definition digitální video lze snadno přenáší přes koaxiální kabely, kroucené páry, nebo prostě vzduchem. Více 1080p30 a 1080p60 video streamy mohou být snadno přenášeny pomocí AHD více než jeden 5C2V/RG6 kabelu až do délky 1000 m bez opakovače ( Až do 500 metrů v případě 3C2V/RG59 ).

Ve světě analogové TV, kompozitní video baseband signál (CVBS) je nejvíce běžně používaný formát signálu. Jeho popularita, snadnost použití a spolehlivost, a proto je nedílnou součástí našich životů. CVBS je ve skutečnosti de facto standard signálu pro analogový video monitorovací systémy. Jak jsme se rozloučili s analogovým TV s po celém světě analogový switch-off (ASO) a přesunout na věku digitální TELEVIZE, digitální technologie, jako je DVB-T, ISDB-T a ATSC, stal se populární a nezbytné podobně jako CVBS v analogové věku. AHD využívá extrémně robustní AV převodovka schopnost DTV snadno a bez problémů upgradovat analogový cctv systém dohledu, aby digitální full HD. Očekává se, AHD, aby se stal de facto standardem pro digitální video monitorovací systémy v budoucnu.

Proč AHD?

Jako odvětví se pohybuje ze standardního rozlišení na vysoké rozlišení, jak můžeme zajistit, aby celý systém dohledu nejen splňuje požadavek rozlišení, ale také celkové náklady?

Super Video Technologie představuje Analogové High Definition(AHD) technologie na trhu. AHD je přes-koaxiální kabel analogový HD video přenos standardu, který umožňuje dálkové HD přenos na nižší náklady na splnění požadavků pro složité a velké instalace.

Jak AHD může být prospěšné pro nás?

• Upgrade na analogové HD bez problémů, s Nízkými náklady a jednoduchou instalaci s přidanou hodnotou řešení. Jít po konvenční analogový systém topologie a dát plnou pozornost uživatelů provoz zvyk.

• Megapixelový & nekomprimované kvality obrazu.

• Long range & non-latence spolehlivý přenos videa bez doplnění relé zařízení.

• Silné anti-rušení schopnosti a pevné rozhraní, ochranu. Zdarma high-časté elektromagnetické záření; konstantní přenos signálu a zobrazení bez problémů jako frame drop a zámek ztrátě došlo.

Co V Ceně:

1 x 720p / 1080P HD AHD Venkovní Povětrnostním vlivům IP66 Fotoaparát (Černá a Bílá barva volitelné, výchozí Bílá barva)

1x Šrouby

důležité Poznámky:

1>>To je AHD Kamera Musí použít AHD-N 1080N / AHD-H 1080P Nahrávání AHD Formátu DVR!!

2>>720P/960P/1080P Kamera Podpora práce s AHD-N 1080N nebo AHD-H 1080P DVR

Pokud potřebujete AHD DVR 1080P Záznam, prosím koupit:

Vlastnosti:

1> Podpora IR-CUT duální filtr, přepínač, den a noc k dosažení monitorování, barva není částečné zkreslení barev;

2> Analogové HD [email protected] video výstup;

3> přenosová vzdálenost je 500 metrů;

4> Podpora automatické elektronické závěrky funkce, přizpůsobit se různým monitorování životního prostředí;

5> Vodotěsné provedení IP67, spolehlivost;

6> Milionů pixelů HD video přenos nízkých nákladů, dlouhé vzdálenosti, žádné zpoždění, vysoká účinnost, anti-rušení a snadno implementovat;

7> Snadná instalace & provoz, stejně jako analogové CCTV systému

8> Více přijatelné, nižší cena než analogové dozor systém

9> ŽÁDNÉ Zpoždění, Zobrazení v Reálném čase

Specifikace

Rozlišení Full HD 1MP / 2.0 MP Hlavní Čip Vysoký výkon AHD Čipy Snímačem Obrazu 2MP SONY IMX323 Senzor Efektivní počet Pixelů

1MP 720P: PAL :1080*[email protected] / NTSC : 1080*[email protected]

2MP 1080P: PAL :1920*[email protected] / NTSC : 1920*[email protected] Systém Signálu PAL/NTSC Video Standardní Postupujte podle AHD a CVBS Standardní Video Výstup 1CH AHD HD/CVBS Standardní Singal Výstup(Přepínatelné) Maximální Přenosová Vzdálenost Společné 75-3 Kabelu může být až 500m HD 3MP velikost Objektivu 2.8 MM/3.6 MM/6MM/8MM/12MM Výchozí :3.6 MM Minimální Osvětlení 0.001 LUX/F1.2(Led on) IR-CUT, Auto-přepínání LED 4ks High Power Array Led IR Vzdálenost 20-30m Rychlost Závěrky 4/25s-1/45,000 s, BLC Vypnuto/Nízké/Střední/Vysoké/Nejvyšší Vyvážení Bílé Automatické Vyvážení Bílé HLC Spport Provozní Teplota -45°C~55°C Napájení DC12V Materiál pouzdra Kov IP Stupeň krytí IP67

Štítky: 10 cctv tester, past na myši, 6 cctv kamerový systém, FuKa, velký cctv kamerový systém, konec imx323, video imx323, hd cctv tester, cp cctv kamerový systém, cctv tester adhd.

• Vodotěsný Hodnotit:
  • Číslo Modelu: AHD1006A
  • Skladování: NIC
  • Senzor:
  • Napájení(V): DC12V(Není součástí balení)
  • Rozměry (L x W x D)(mm): 170*70*65 mm
  • Objektiv (mm): 3.6 mm
  • barva: Bílá
  • S Vysokým Rozlišením: 1080P(Full-HD)