Kulaté dno baňky,2-krk,1000ml, 24/29 společného,nástěnné (Borosilikátové sklo 3.3)

375.56 Kč

Kulaté dno baňky,2-krk,1000ml, Společné 24/29,nástěnné

Borosilikátové Sklo 3.3 A Skladem

(Pls poznámka:nabízíme dopravu zdarma pro kombinované objednávky nad USD120, tak pls zkontrolujte, zda vaše nákupní košík v obchodě je nad USD120)

1,Kapacita: 1000mL

2,ISO Mezinárodní Normy

3,Materiál: borosilikátové sklo 3.3

4,Kloubů velikost: 24/29

Speciální schopnost, společná velikost, a na zakázku jsou k dispozici na vyžádání.

Dodáváme také všechny druhy borosilikátové laboratorní sklo, pro více informací, prosím, navštivte naše webové stránky společnosti Beijing Getty Laboratorní Sklo Co.,Ltd.

Zákazníci všimněte si, prosím, přečtěte si před koupit

Platba:

Platba musí být doručena do 3 dnů od ukončení aukce datum.

Doprava:

My jen loď na www.hasici-teplice.cz potvrďte adresu.Prosím odpovídat vaší adresu s www.hasici-teplice.cz předtím, než provedete platbu.

Máme loď po celém světě!Kupující je odpovědný za cla, daně.Prosím, laskavě zanechte své telefonní číslo pro vyplnění mezinárodní přepravní štítek účel.

Používáme standardní EMS,USPS,UPS,FEDEX,DHL doprava.Rychlejší doprava je k dispozici na vyžádání.Extra přepravní poplatek bude platit.

Všechny produkty budou odeslány po 48 hodin (kromě soboty, neděle a Svátky).

Kombinovat doprava je k dispozici.

Nedostatek a poškození:

Bereme odpovědnost za poškození zboží během přepravy.Zákazníci budou mít zdarma náhradní, a doprava zdarma.

Prosím, kontaktujte nás hned, pokud nějaké rozbité předměty se nacházejí při otevření balíčku.

Návrat politiky:

Peníze zpět záruka.Pokud nejste spokojeni s předměty, prosím, pošlete je zpět do 7 dnů v původním obalu a stavu,

a budete mít plnou náhradu, méně dopravy.Prosím, ne vrátit produkty bez našeho svolení.

Kontaktujte nás:

Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím Alibaba Trademanager nebo naší společnosti

Webové Stránky: Peking Getty Laboratorní Sklo Co.,Ltd.

Štítky: termo lahví, laboratorní baňky, laboratorní baňky, hip baňky, oneisall čaj, vigreux, sklo šikmý, kegland, káva vakuově, demroth skleněný kohout.

• Značka: HEQI Sklo
  • Klasifikace: Baňky
  • Místo původu : Čína (Pevnina)