Golfový Putter Kryt Paličkou Headcover PU Vodotěsný Magnetický Vzor Golf Club Pokrývá Čepel USA Vlajkou Eagle NÁS Čtvercový Tvar Putteru

Vlastnosti:

Barva:USA vlajka vzor (jako na obrázku)

Materiál:vyroben ze syntetické pu kůže,může dát nejlepší ochranu pro váš golf club

Design: USA hvězdy a pruhy vlajka, vzor,retro patriot a pohodlné použití design,není snadné spadnout z golf hlavu Balíček:

1 x golf head cover vezměte Prosím na vědomí:

1.V důsledku různých zobrazení a různých světlo, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.

Díky za pochopení!

2.Nejlepší ochrana je k dispozici pro vaše drahé golfové hole hlavy.

3.Navržen tak, aby se vešly vaše kluby a chránit je před škrábance a škody, které se vyskytují v průběhu hry nebo na cestách.

Štítky: golfový putter, lebka putter kryt golf, centrum hřídel, greep putter golf, vlajka usa, vintage scotty cameron puttery, kryt golf hlavu, Putter, óda na golf putter cover, nike putter cover.

• Použití: Drobnosti
  • Formulář: Taška Typ Komprese