Puzzle Magic Tangram Děti Dřevěné Didaktické Hry, Hobby Dětské Puzzle Tetris Kostky Puzzle Děti Hračka, Děti Chlapci Dívky

3D Dřevěné Puzzle Jigsaw Deska Hračky, Tangram Hlavolam, Děti, Puzzle, Hračky, Hry Tetris Vzdělávací Dítě Hračky, Dřevěné Dárky Popis: Chcete koupit svému dítěti hračku, která může potěšit a inspirovat jejich představivost ve stejnou dobu?No, pak proč ne dostat tento soubor z počátku vzdělávací puzzle hračky?Vyrobeno z vysoce kvalitního dřevěného materiálu, je tvrdé a odolné k použití.Všechny části jsou zpracovány hladké leštěné a jemně zaoblené hrany, bezpečné pro děti.Velký mozek stimulující hračky, užijte si zábavu a štěstí, puzzle, hry, hračky, rozvíjet praktické schopnosti, ruka-mozek koordinace kapacit.Je to naprosto skvělý mozek stimulující hračka inspirovat dětskou představivost, stejně jako podporovat jejich fyzický a duševní vývoj.Vlastnosti: Vyrobeno z vysoce kvalitního dřevěného materiálu, tvrdé a trvanlivé.Všechny části jsou zpracovány hladké leštěné a jemně zaoblené hrany, bezpečné pro děti.Světlé a různé barvy mohou nejen čerpat děti' pozornost, ale také uspokojit jejich zvědavost okolí.Velký mozek stimulující hračky, užijte si zábavu a štěstí, puzzle, hry, hračky, rozvíjet praktické schopnosti, ruka-mozek koordinace kapacit.Stavět brzy tvar, barvu a zvíře, uznávání dovedností, to může inspirovat dětskou představivost, stejně jako podporovat jejich fyzický a duševní vývoj.Specifikace: Podmínka: Zbrusu nový Materiál: Dřevěná Barva: Jako obrázek Velikost: 27 x 17 x 0,5 cm / 10.63 x 7.09 x 0,24 palce (Přibl.) Obsah balení: 1 x sada baby puzzle hračky Upozornění: Prosím, dovolte 1-3cm chyba vzhledem k ruční měření a ujistěte se, že vám nevadí, že před objednáním.Pochopte prosím, že barvy mohou existovat chromatické aberace jako různé umístění obrázků.

Štítky: 3d cube, dřevěné kostky tetris, neo cube hračka, tetris světlo kostky, magnetické kostky tetris, kreslený kostka, 3d tetris cube, ardunio led cube, Kostka 3x3x3, 4 cube.

• Materiál: Dřevo
  • Puzzle Styl: Tangram/Jigsaw Deska