1m 10ks SC/LC APC/UPC fiber Pigtail kabel Simplex G657A Single Mode SC /LC Optický Pigtail - 0,9 mm
1m 10ks SC/LC APC/UPC fiber Pigtail kabel Simplex G657A Single Mode SC /LC Optický Pigtail - 0,9 mm
Sku: w22400
(0 Recenze)
Nové

121.50 Kč

Popis:

Štítky: vlákno sc, i5 8250u desce, apc sc, vlákno pigtail 12, optické vlákno sekáček, spínač tkané průmyslové, mikrotik router, vlasy cop, cat16, mma chránič.

  • Bunda Barva: Žlutá
  • Vlákno režimu: SMF 9/125um
  • Značka: OLOEY
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Vlnová délka: 1310/1550nm
  • Compliants: Roš, certifikace ISO9001
  • Velikost: size
  • Průchozí útlum: Ne více než 0,3 dB
  • Položka Délka: 1m
  • Návrat Ztráta: UPC ne méně než 50 db, APC ne méně než 60dB
  • Kompatibilní: ericsson
  • Číslo Modelu: 7100131
  • Typ Konektoru: SC/UPC
  • Vlákno Třídy: G. 657.A1