Venkovní p6 plné barev LED znamení 40"x18" podpora rolování textu, LED reklamní obrazovky / programovatelné obrázek, video, LED displej

11 377.17 Kč

Tento produkt mají v zámoří sklady ve Spojených Státech. Pokud se zboží určené pro tento zemí, to může být odesláno z MÍSTNÍCH, šetří dobu přepravy a převzetí zboží rychle.

Hlavní vlastnosti a funkce

【Vysoce Kvalitní】- Venkovní plné barev LED Znamení, velikost 40" x 18" ,silné hliníkové pouzdro. Programovatelné zprávy pomocí PC software uložit do u-disk a aktualizovat přes U-disk,Nebo poslal zprávu pomocí WI-fi. PC software podporuje pouze systém Windows, můžete nepodporují Mac Os. také můžete program zprávu o chytrý telefon.Wi-fi připojení k internetu pomocí Iphone a Android APLIKACE pro aktualizaci zprávy (Stačí naskenovat kód na stažení aplikace) 【High Technology】- Venkovní plné barev LED Znamení s SMD technologií;Volně přepínatelný režim uspořádání, vertikální OTEVŘÍT, vertikální LED ZNAMENÍ, horizontální LED DISPLEJ, atd. Full color LED Znak tečky hustota P 6 ( 6mm vzdálenost mezi body), rozlišení displeje W160 x H64 tečky.Mohou úspěšně přilákat pozornost lidí. 【Úspory energie】-Nízká spotřeba energie, vysoká energetická účinnost. Programovatelné LED Znamení, může, aby vaše led známky atraktivní s nižšími náklady. Programovací software na USB flash paměť, 2 montážní držáky a napájecí konektor , atd, jsou zahrnuty v balíčku 【LED Obrazovky Scénáře Použití】- Nákupní centra, supermarkety, bary, šperky pulty, prodejní personál a další zaměstnanci nosit, vhodné i pro hotel vítá, firem, výstav, nočních klubů, kin, hotelů a dalších veřejných místech.LED znamení vám mohou pomoci přilákat širokou škálu pozornost v různých veřejných místech.Kontinuální blikající světla, může účinně zlepšit vizuální dopad(podpora multi-languauge) 【Vysoce Kvalitní,buďte Ujištěni, Výběr】- Vysoce Kvalitní čip, super pohotovostním režimu, jasné písma bez blikání. Naše výrobky se používají vysoce kvalitní čipy, čistá měď dvojité elektrické kondenzátory, dlouhou životnost, jasné fonty a vysoký jas, není třeba se starat o problémy s kvalitou.

Obsah Balení

❤1*40" x 18" LED znamení ❤1*Programování software na USB flash paměť ❤1*Tištěný návod k obsluze v anglickém jazyce ❤2*Montážní držáky ❤1*U disk

Vlastnosti Produktu

-Vybaven 40 x 18inch displej, led reklamní tabule podporuje 160 X 32 s vysokým rozlišením, stejně jako dazzlling barevné změny. Takže to není obtížné attact pozornost lidí a stát oko chytání. LED znamení, je dodáván s snadné program a jednoduchý na instalaci software na vašem počítači se systémem windows z USB paměti. Program, co chcete zobrazovat na LED znamení, včetně textu, datum,čas, logo společnosti a s USB paměti přenos na LED znamení. Zadejte slova na počítači a uložit na flash disk USB a plug USB flash disk na znamení a zpráva se objeví na LED Čísla domů. Podpora různých jazyků: angličtina, francouzština, portugalština, španělština, arabské, ruské, Čínské.

Detailní informace

Pozorovací Úhel: 120°/70° Napětí: 220V nebo 110V ±10% Jas(CD/m2): 5500CD Podpora: Win8/Winxp/ Win7/ W10 Kabinet Rozlišení (Pixel): W160 x H64 Kabinet Velikost: W1000x H450MM(40 x 18Inch) příkon Max(w/set):300Watt Teoretických LED Životnost: >100000 hodin Způsob Ovládání: USB +WIFI ovládání

Přepravní Podmínky

Tady, ujistěte se, že: Kupující a www.hasici-teplice.cz neposkytují daňové platby. Daň je stanovena podle místních zvyklostí. Pokud zboží podléhá dovozní cla, kupující bude muset platit další daně na místní zvyky nebo kurýrní společnosti. Zásilka .. Pokud jste zadali DHL / FedEx / TNT / UPS, a další logistiky, dejte mi prosím vědět předem

Výnosy a Různé

I. Úvod Produktů, výrobků na zakázku, není skladem. Neposkytuje žádnou vrátit službu, výrobek, vyrábí, všechny detaily z obrázků bude odeslán na vás, obě strany potvrdily, před odesláním. Pokud nepříjemnosti, prosím pochopit. 2. Záruka Dva roky bez údržby: telefon poradit údržbu, vzdálenou pomoc, pokud výrobky mají problémy, prosím, okamžitě kontaktujte nás, pomůžeme vám vyřešit problém. Pokud některá část škody, budeme posílat nové výměnu hardwaru.

Obrázky a Podrobnosti je uvedeno:

Všimněte si, 1, popis produktu Výrobky pro vlastní výrobky, není tam žádné místo. Neposkytují žádný výnos službu, produkt výroba je dokončena, všechny detaily z obrázků bude odeslán na vás, obě strany potvrdily, před odesláním . I f, aby vás v nepříjemnosti, prosím, pochopení. 2, cena produktu se mění v závislosti na produktu, procesu, programování, a další faktory, skutečná cena bude předmětem smlouvy o prodeji! 3, fotografie ukazují Důsledku fotit v přední části světla, osvětlení, Úhel a další otázky bude mít barevný rozdíl s aktuální produkt, 4, po-prodejní servis Dva roky zdarma údržba: telefon pokyn údržba, vzdálená pomoc, pokud se produkty objeví problém, prosím, kontaktujte nás, pomůžeme vám vyřešit problém. Pokud jsou nějaké díly poškozeny, budeme odeslat nové náhradní díly náhradní 5.Prosím kupující na vědomí , žádná záruka rozsah (1) vzhled nepatří k záruční působnosti. (2) chybějící příslušenství nepatří do působnosti bez záruky. (3) jako (požár, povodeň, zemětřesení, blesk, atd.) poškození

Štítky: zobrazení nextion, pytloviny kabelka, led matrix idi, dot matrix modul max7219, venkovní led obrazovce, trueno led stěny, telaio led panel, neonový nápis, ykz led displej, projekt obrazovce.

• Rozměry výrobku/mm: 1030mmX450mm
  • Funkce Zobrazení: Grafika
  • Podpora PC OS: WinXP, Win7,8,10
  • Ave. moc: 80W