Zelený Čaj Matcha Maska, Hluboké Čištění Pórů Obličeje, body Detox Maska Pomoci s Skvrny, Černé tečky, Akné ZGOOD Popis: Funkce:

1. Zelený čaj se používá v péči o pleť po staletí v Asijských kulturách. Zelené detoxikační maska pomáhá chránit pokožku, čerpá z toxinů, a odblokuje póry. Na pomoc podporu jasnější, hladší a mladší pleť.

2. Matcha zelený čaj obličejové masky vybere prémiové ingredience poskytovat lepší léčení jíl bahno na obličej a tělo. Je navržen tak, aby být použity na každodenní běžné péče o pleť jako hydratační maska na obličej. Póry jsou hluboce vyčištěny v boji proti přebytečný olej a toxiny, póry jsou utáhněte, aby se zabránilo budoucí přetížení. Zanechává pokožku jemnou, svěží a dokonale hydratovaná.

3. Poskytují moderní péči o pleť výhody: Anti-aging, zesvětlení pokožky, hydratační a vyživující. To také pomoci snížit akné, černé tečky a vrásky.

4. Všechny green detox prášek s léčivou hlínou je vytvořen jako detoxikační obličejová maska pro ženy a muže.

5. Jen umýt si obličej, naneste detoxikační bahno na obličej nebo tělo, nechte ho asi 10 minut, poté smýt. Popis:

Název: Zelený čaj maska

Hmotnost: 150g

Specifikace: 120 g

Barva : Jak je znázorněno

Ingredience: Matcha prášek, zelený čaj v prášku, kolagen

Použitelné lidí: Obecné

Typ pleti: Obecné

Účinnost: Zmenšit póry, odstranit černé tečky, výtah zpevnění, hydrataci, peeling, rozjasnění pleti, hluboké čištění

Návod:

1. Poměr maska prášek do vody je 1:1, lžíci vody a lžíci maska prášek

2. Míchejte masku rovnoměrně, dokud není viskózní

3. Naneste na obličej a počkejte 20 minut, dokud maska je suchý

4. Pomalu trhat masku od zdola nahoru

5. Vyčistěte si obličej s čistou vodou.

Opatření:

1. Použití vařící vody

2. Pomalu přidejte vodu, aby se zabránilo příliš tenké

3. Čekat na to, aby suché a trhat ji mít vliv

4. Snažte se aplikovat ji na obočí nebo v blízkosti očí.

Balíček Zahrnuje: 1 x Zelený čaj maska

Štítky: zelená maska, matcha maska jílu, detox face, břicho slim olej, zelená maska držet, detoxikační maska na obličej, slim tea, maska peeling, zelený čaj maska, čistý čaj.

• Formulace: BAHNO
  • Funkce: Oil-control