2ks Venkovní Solární Hlodavců Ultrazvukový Repelent Garden Farm Ultrazvukové Hlodavec Odpuzující

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dcl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { šířka: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; výška: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; barva: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #product-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%; height: 50%; } #podrobnosti { width: 100%; height: 50%; } .ui-box-nadpis { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: zdědí; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

1. Solární ultrazvukový odpuzovač, žádný hluk, žádné záření, inteligent-ních frekvenční konverze.

2. IP65 vodotěsný hodnocení, není třeba se obávat deště a vlhkosti, vodotěsné a anti-fog solární odpuzovač.

3. Použití leteckého-grade high-kvalitní solární panely, vysoká míra konverze, lze dobíjet v deštivé dny, a může být plně nabitá v sedm nebo osm hodin na slunné dny.

4. Využijte myši sluchu pro návrh ultrazvukových a electronetic vlny pro citlivé části myši tak, že se má kam schovat.

Jmenovité napětí: 1.2 (V)

Solární panel: 5.5 V / 80mA (poplatek 600 ma v 8 hodin)

Vestavěná baterie: jeden 600mA

Třásl čas: Třepání po dobu 4 sekund, třes v 30-sekundových intervalech

Barva:Černá

Materiál:ABS

Velikost:39.5*12*12cm

Obsah Balení:

2* Solar repeller

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

O sledovací číslo aktualizace: Pokud váš sledovací číslo, není logistické informace, jako tisíce balíků zasílaných do zahraničí, logistické společnosti se neaktualizuje logistické informace, prosím, kontaktujte nás na první čas, Prosím, laskavě se nemusíte přímo otevřít spor. Budeme poprvé pro vás řešení! Čas přepravy:

Všechny produktu, můžeme lodní dopravy v rámci 5~8 den v týdnu, obvykle jsme podle objednávek zákazníků čas na balení a doručení, musíme pečlivě kontrolovat kvalitu zboží před Loď, Takže trvat nějaký čas, aby se ovládal. Dodací doba: Vzhledem k vyšší moci faktory: hurikány, přívalové deště, vliv lety. Vedoucí logistiky zpoždění. Jsme poctiví prodejci, vás nenechá trpět žádné ztráty. Prosím, dejte logistické společnosti trochu času na zpracování, budeme čekat na balík dosáhne vaší straně. Pokud vaše logistické informace dorazí na místní poště: Pokud místní poště se nestalo, kontaktujte, prosím, obraťte se na místní poštovní úřad co nejdříve, aby si váš balíček. Jinak, přesčas příjem z pozemků, místní pošta vrátí zásilku, důsledky self-zodpovědnost. Ochranu, čas se krátí: Kdy jsme dokončili čas doručení, pokud produkt ochranná lhůta krátí, prosím, prodloužit produktu ochrana období sami, nebo kontaktujte nás, Prosím neotvírejte sporu přímo. Dovozní cla Daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za Dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost

Když obdržíte zboží, pokud tam je nějaký problém, prosím, kontaktujte nás a ne přímo otevřít spor. Slibujeme vám spokojen řešení poté, co jsme potvrdili to. Také jsme vám pozitivní hodnocení. Upřímně zveme vás na dovolené nám pozitivní zpětnou vazbu o celkové Podrobné Prodejní Hodnocení (DSR) 5 Hvězdiček . Když ukážete vaši pěknou fotku na náš kontaktní oblasti, prosím zašlete zprávu řekněte nám, další objednávky, kontaktujte mě, bude další překvapení. Pořadí množství 100 amerických dolarů více než ve stejnou dobu , můžeme doprava zdarma DHL,EMS, UPS, bude naše VIP zákazníky, nyní další výhody pro celý život.

1111Q: Jak můžete sledovat svou zásilku? A: můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče) Q: Jako maloobchodní nebo velkoobchodní nabídnout velkoobchodní cenu, pokud bych si spoustu věcí? A: pokud potřebujete koupit mnoho položek ve stejnou dobu, prosím, kontaktujte mě jako první. já vám nabídne konkurenční velkoobchodní ceny . Q: Jak mohu zaplatit objednávku? A: www.hasici-teplice.cz podporuje Visa, MasterCard, Maestre Debetní Kartou, Western Union, bankovní převod prostřednictvím banky.

Štítky: pěkné šaty nina, krajky tunika bavlna, krajky paruka afro 360, krajky paruka 360 šedá, krajka tunicks dlouho, krajky paruka controll, krajky v košili rock, krajka tunica beach, pěkné šaty skromný.