Auto Držák Mobilního Telefonu Auto Držák Držák Stojan Interiérové Doplňky Car Styling pro BMW Mini Cooper R55 R56 Clubman

Mobilní telefon držáky jsou docela hodně důležité v těchto dnech, protože naše používání mobilních zařízení se stále více a více časté.Většina z těchto mobilní telefon držáky dělat jejich nejlepší, aby doplňují vzhled interiéru vašeho vozu, ale ještě ne tak docela podívejte integrované.Pokud chcete způsob, jak připojit váš telefon ve stejném stylu jako váš MINI Cooper, se podívejte ne dále než tachometr namontován mobilní zařízení držák!Tato stránka má za otáčkoměr šroub-na Union Jack styl mobilní telefon a GPS držák vyroben, aby se vešly MINI Coopers šroub-na mobilní zařízení mount plně integruje do vašeho MINI Cooper interiér s monochromatickým Union Jack vlajky design na telefonu vice grip.Otáčkoměru prodlužovací držák je vyroben z kovu a snadno opatří sám na zadní ukazatele rychlosti.Šrouby a šroubovák je součástí vašeho mobilního telefonu mount balíček pro pohodlí.UK vlajka vice grip je flexibilní, takže to může být upravena tak, aby libovolný úhel a orientaci se vám líbí, a sahá až do 85mm nebo 3.35 palce, aby se vešly mnoho mobilních zařízení.S MINI Cooper UK styl mobilní telefon připojit, bude váš smartphone být snadno nastavit podle vašich středové konzole, zatímco vaše vice grip mount bude cítit integrován do vašeho MINI v interiéru pro stylový vzhled!

Vlastnosti: asy pro instalaci; přímo šrouby na zadní straně MINI Cooper otáčkoměr (nástroj a šrouby jsou součástí balení) Flexibilní a nastavitelný vicegrip, aby držet telefon/GPS v libovolném úhlu nebo orientace (fit telefon nebo GPS až 85 mm široký) Black Union Jack design, perfektně ladí s MINI Cooper originál

Kompatibilní Pro MINI cooper R55 R56

Štítky: auto držák, mini r56, film mini f54, držák do auta na telefon, obvaz držák telefonu, v úmyslu přepínat, mini r56 coooer, mini countryman příslušenství, telefon, octavia 2020 příslušenství, mobil.

• Výměnu Číslo Dílu: Pro MINI Countryman Držák Smartphone Stojan
  • modely aut: Pro MINI Countryman R55 R56
  • Záruka: 1 let záruka garrantee
  • Výrobce Číslo Dílu: Držák Mobilního Telefonu Stojan