JDiag M100 Motocyklů Diagnostický Nástroj pro kawasaki yamaha suzuki atd. Motorku Skeneru Motorových diagnostický nástroj s baterií tester
Sku: w22039

5 456.40 Kč 5 743.59 Kč

JDiag M100 Moto Skeneru Univerzální Motocykl Diagnostický Nástroj

M100 Moto Skeneru Univerzální Motocykl Diagnostickém M100 Moto je Skener nové generace Kapesních Motorcyle diagnostika, to se týká prakticky všech hlavních výrobců diagnostických funkcí. To pomůže technikovi diagnostikovat problémy a provádět opravy rychleji;mnoho společných postupů jsou zapsány do nástroje, takže technik může podle nich (vstřikovače, zapalování, cívky, palivového čerpadla, atd.). To umožňuje technikovi provádět tovární servisní postupy, jako je re-nastavení servisní světlo, kódování klíčů, odblokování imobilizéru a konfigurace imobilizér/alarm, takže injekce úpravy (COTrimmer), nastavení škrticí klapky snímač polohy klapky(TPS),re-nastavení automatické adaptivní parametry, a dělat volnoběhu úpravy. Nástroj zobrazuje živé data, zobrazí ECUdata, čte uložené chyby(historie) nebo live data (OT. / min,batteryvoltage,throttleangle). Vlastnosti: 1, Ruční ovládání, pohodlné a flexibilní použití 2, Podpora pro SD karty pro ukládání dat a upgrady, 3, Vyhrazena CAN bus rozhraní 4, 3,2-palcový barevný displej, přehledné zobrazení. 6,Dynamických dat s číselné a křivky. Funkce: 1. Přečtěte si informace o systému 2. Čtení datového proudu 3. Číst chyba, kód 4. Vymazání chybového kódu 5. Freeze data 6. CO nastavení otáček volnoběhu 7. Test akčních členů 8. ABS test systému 9. Odstraňování problémů pokyny 10. Tlaku v pneumatikách systém test 11. Anti-theft system test Podpory Motocykl seznam: OBDII, A-EON ,-PPRILA, B-ENELLI , H-ART-FORD, HONDA , KAWASAKI , K-T-M , KY-MCO, P-GO , PIAGGIO, SUZUKI, S-Y-M, VE-SPA, YA-M-AHA. Podpora Více Jazyků: angličtina , Čínština, Thajština, Indonéština, Vietnamština, španělština Specifikace: Napájení: DC10-15V Provozní Proud: 250mA Skladovací teplota: -10 C až 85 C Provozní teplota: 0 C až 70 C Vlhkost:

Štítky: motocykl klíč, 36v akumulátor lithium, rc auto střídavý motor, yamaha honda diagnostický nástroj, 2017 macbook pro battery, moto skener, cf motor 800, diesel truck skener, motocykl diagnostický nástroj, exaust motocykl.

• Typ: Klíč A Nástroj Pro Odstranění