Horké! Fly Cirrus 13 FS518 Případě, Vysoce kvalitní flip kožené telefon bag pouzdro pro Fly Cirrus 13 FS518 s Přední posuňte slot pro kartu
Sku: w21941

Vítejte v našem Obchodě. jsme profesionální továrna prodávajícího,všechny mobilní telefon

případě, že jsou ručně vyráběné .To bude 100% Dokonale Zápas pro Fotoaparát / Flash / Objem Otvory.

Vítejte Pokles lodní dopravy a kombinovat dopravu ,velká sleva na velké objednávky!

Horké!Fly Cirrus 13 (FS518) Případě, Vysoce kvalitní flip kožené telefon bag pouzdro pro Fly Cirrus 13 (FS518) s Přední posuňte slot pro kartu

Zásilka

1. China Post Obyčejné Malé Paket Plus pro malé objednávky(objednávky

1.Necháme 5-HVĚZDIČKOVÝ POZITIVNÍ zpětnou VAZBU pro všechny kupující.

2.Vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou, naším cílem je, aby si tak šťastná, jak je to možné, zatímco jednání s námi.

3.Jsme závislí na vaší spokojenosti uspět. Proto, vaše zpětná vazba je extrémní pro nás důležité.

Pokud nejste spokojeni se svým nákupem, prosím, nenechávejte negativní zpětná vazba, než nás kontaktujete.

4.Slibujeme, že budeme řešit problém pro vás, jakmile budeme moci.

F...Výrobků může podepsat to, co čas?

a>>>Normální čas je 20-60 dní, někdy to je, podle celní čas zpracování kupující země; jsme ti koupím kompletní zásilku do 3 dnů (100% akcií)

F...Tohle je speciální pouzdro?

A>>>ano! pokud nemáte odpovídající otvory; jsme plnou náhradu

F...cena je trochu dražší

A>>>to jsou všechny produkty z naší továrny získání zboží, přímý prodej

F...Nemůže najít požadovaný telefon případě

>>>Prosím, řekněte nám, ti z nás, kteří jsou handmad

F... Obraz vypadá tak nudné

A>>> V zájmu zajištění pravosti výrobku; všechny tyto obrázky, které jste pořídili prodávajícího (800 pixelů)

Štítky: pouzdro pro fli život compact, baterie bl létat, naomi, fly power 5000, humří telefon, případ létat iq4413, pouzdro pro fly view max, baterie siemens, ryby peněženku, 10 nebo.

• Maloobchodní Balení: Ano
  • barva: Tmavě Šedá,Hnědá
  • Skladem: Ano
  • Značka: Kebabo