12888SMO Vysoký Točivý moment "já" Pohyb Hřídele 11mm Šroub Osa Délka Hodiny Příslušenství Quartz Hnutí S 2# Ruce DIY Kit

307.07 Kč

Značka: Mladé Město Číslo Modelu: 12888SMO 11mm Jméno: Quartz hodiny pohybu Velikost:56*56mm,Celková délka v ose 22.5 mm,Šroub osa délka 11mm Hnutí případě, materiál: Plastové Díly v pohybu materiál: Měděný drát a Plastové Hodiny ruku Materiál: Hliník Volby Fixace: Centrum Šroub Second hand motion: ne second hand Přesnost: ±30 sekund odchylka každý měsíc (při normální teplotě) Baterie: jedna 1,5 V Uhlík-zinek baterie pouze,není v ceně. Prosím, nepoužívejte Alkalické baterie,Dobíjecí baterie,budou poškodit hnutí. Pohyb Čistá Hmotnost: 32g Ruce čistá Hmotnost:23 g Místo Původu: GuangDong Čína (Pevnina) obsah Balení: Jednoduché a Bezpečné balení Dílů: Matice a ručičky Charakteristika: Mute Používá se pro: Připrav originální hodiny,DIY hodiny Produktové Fotografii, Tento pohyb může být použit při DIY Hodiny,jsou to hodiny příslušenství. Můžete také použít ke změně svého orriginal špatné hodiny pohybu,tím se ušetří hodně peněz, protože nebylo potřeba pro vkládání celé hodiny Instrukce pro instalaci

To podle současných zařízení fit 1.5 V Uhlík-zinek baterie Pouze , nepoužívejte vysoký proud baterie,dobíjecí baterie,budou poškodit hnutí. Jak víme,baterie má mnoho omezení na leteckou dopravu,tak, aby doprava více hladce, baterie neměl zahrnuty v našem balíčku Při instalaci Hodiny, ruky, stačí stisknout dolů hodiny ruku k ose vertikálně,nemusí kroutit ruku. Podívejte tři ruce,ujistěte se neměli setkat se navzájem,a první místo, tři ručičky ukazují 12 a pak nastavte kolo vybavení na aktuální čas,kdy upravit vezměte na vědomí, že tři ruce se pohybují plynule,pokud splňují rozdělit Mladé hnutí je jedním z nejlepších quartz hodiny hnutí ve světě ,pohybovat super mute pořád lepší dobu a vyžadují méně údržby ,při použití správné baterie a nainstalovat hodiny ruku správně,budete velmi spokojeni s tím je práce, Maloobchodní balení Hnutí je dobře zabalené v bublinkové fólii a ruce jsou zabaleny v robustní plastové krabici (krátká délka obdélníkové elektrické vedení) a to jak uvnitř, polstrované obálce. Velkoobchodní balení 500pcs/ctn Kvalitu a Servis 100% Záruka Kvality 100% Záruku vrácení Peněz na každou položku a zdarma zpáteční poštovné, pokud položka není, jak je popsáno 48 Hodin Odeslání 48-hodinový dispečink pro objednávky po www.hasici-teplice.cz potvrdí zaplacení kromě svátků Escure vaše platby online Platba bude propuštěn, aby dodavatel po vás potvrzení, že jste obdrželi objednávku.

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 2 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku . Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Tento Rytmus Pohybu podpory 1.5 V Uhlík-zinek baterie pouze tehdy, je-li kupující použít jiné vysoce nabité baterie, která může poškodit vnitřní část Hnutí,nemůžeme nabídnout výměnu a údržbu

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Štítky: retro hodiny ruce, hodiny diy elektronické stavebnice, flip hodinky, eta quartz hnutí, nh35 nh36 pohybu, dlouhé hodiny pohybu mechanismus, provoz quartz hodiny pohybu, 6497 vytočit, ruce hodiny rado, hodiny mech.

• Číslo Modelu: Mladé Město 12888SMO
  • Značka: yurudder