Motocross Moto Bike Modré Silikonové Chladič, Ohřívač, Chladicí Potrubí, Hadice na Vodu Pro YAMAHA YZF-R1 YZF R1 YZF1000 2004 2005 2006

Vlastnosti:

100% Zbrusu Nový, Nikdy Namontován, Vysoká Kvalita

Mnohem silnější a méně náchylné k propíchnutí

Mnohem silnější a odolnější než populace hadice

Silnější a vyšší kapacitu pro chladicí kapaliny, než je skladem gumové hadice

Hladké a větší vnitřní průměr zvyšuje průtok chladicí kapaliny motoru

Specifikace:

Materiál: Guma

Barva: Modrá, Jako Obrázky

Obutí:

YZF R1 2004-2006

Balíček Zahrnuje:

1 Sada Hadice Chladicí kapaliny Chladiče Jako obrázky

Návod Instalace NENÍ Zahrnuta

Nekupujte, Pokud nechcete Potvrdit, Můžete Je Použít, Zeptejte se Nás Pro Detailní Výkres Zkontrolovat, zda Jsou Kování.

Obdržíte Položky Stejné Jako Obrázky. Možná Trochu Rozdíl O Barvu, Jako Světlo Během Fotografování.

Dovozní Cla, Daně A Poplatky Nejsou Zahrnuty V Položce Cena, To Znamená, Že Lodní Společnost Bude Účtovat Tyto Poplatky Od Vás, Pokud Chcete Získat Položky

Dodací Lhůta Takto:

Možná Tam Budou Nějaké Zpoždění Jako Rejdařská Společnost Nebo Celní, Přeji Vám, Kontaktujte Nás, Pokud Zpoždění, Ale Ne Otevřít Disputs Protože To Není Naše Chyba

Když Vyberete Na Příspěvek Od Express, Někdy, Budeme Psát Kurýra, Který Jste Vybrali, Protože Tam Bude Nějaký Problém S Celní Odbavení, A Možná, Že Dodací Doba Není Nejrychlejší.

Prosím, kontaktujte nás e-mailem do 30 dnů, pokud se potřebujete vrátit.

Návrat položka musí být v původním stavu, poslal zboží zpět na adresu jsme vám říct.

Kupní cena bude vrácena, ale přepravní náklady a není vratná, pokud kupující koupit produkty v omyl ,kupující musí dovolit návratu přepravní náklady .

Kupující může požadovat plnou náhradu zahrnují přepravní náklady nebo změny produktů zdarma, pokud jsme zaslali špatné produkty, vynechal balíku od přepravní společnosti , špatné kvality nebo produkty jsou rozbité při přepravě(vyžadují jasné obrázky produktů a balíčků).

Alipay je Preferovaný. T T ,Západní Unie ,Paypal také přijatelné.

Jako naše dobré kupující, chtít, můžete nám pozitivní zpětnou vazbu poté, co obdržíte naše vysoce kvalitní produkty. Máme vždy slevu nebo dárek pro druhé-koupit zákazníků, kteří nám dávají pozitivní zpětnou vazbu.

Ukázali jsme, přepravy k zákazníkům, takže se nemusíte nechat nás negativní zpětnou vazbu, pokud váš balíček dorazil pozdě, že je to způsobené přepravní společnosti.

Neváhejte a napište nám, pokud nějaké dotazy, odpovíme do 12 hodin. Nejdou otevřít spor nebo opustit negativní zpětnou vazbu snadno , věřte nám a napište nám přímo , všechny problémy mohou být vyřešeny.

Štítky: 2004 r1, naftové topení v autě, auto ohřívač sedadla, motocykl olejový radiátor, maskot robot, yamaha yzf r1, motocyklové chladiče, univerzální, 250cc chladiče, honda crf chladiče, průtok vzduchu kabel.

• Značka: CAKEN
  • Hmotnost Položky: 0.66kg