WINNERJET 350ml 5 Barev Kompatibilní Inkoustová Kazeta s Sublimační Inkoust pro Epson SureColor SC-T3000 T5000 T7000 Tiskárny

2 518.44 Kč 2 650.99 Kč

To, co dostanete v hodně

1 kus kompatibilní inkoustová kazeta s jednou používat čip a sublimační inkoust pro foto černá

1 kus kompatibilní inkoustová kazeta s jednou používat čip a sublimační inkoust cyan pro

1 kus kompatibilní inkoustová kazeta s jednou používat čip a sublimační inkoust magenta pro

1 kus kompatibilní inkoustová kazeta s jednou používat čip a sublimační inkoust pro žlutou

1 kus kompatibilní inkoustová kazeta s jednou používat čip a sublimační inkoust pro matná černá

1. Vysoká kvalita: importovat materiál PP, ultrazvukové vlny svařování, anti-korozní, můžete vyplnit v solventními inkousty atd. 2. Šetrné k životnímu prostředí: Jít přes HSF test, žádné znečištění životního prostředí. 3. Úspora nákladů: Spolu s originálním inkoustem a import čip, v porovnání s původní novou inkoustovou kazetu, ušetřit náklady hodně. 4.Pohodlí: S naší speciální design nálevky, vzduch bude vyhozen rychle, takže je snadné plnění, kdy dochází inkoust a inkoust je vždy plynulost. 5. Vysoká stabilita: Kazeta přijala jeden čas vstřikování, takže tam není žádný vzduch a inkoust úniku, anti-deformace, dobrá stálost a spolehlivé. 6. Kontrola kvality: 100% pre-test na odpovídající tiskárně. 7. Balení: Neutrální balení, barva box balení, nebo customerized balíček.

WINNERJET Tiskárny Spotřební Co., Ltd. Začal z malé dílně na výrobu inkoustu a inkoustové kazety v roce 2002. V 16 letech byl přeměněn na integrovaný korporace zabývající se na výzkum, design, výroba a prodej spotřebního materiálu. Naše materiály: z těchto Prostředí ověřených dodavatelů. Winnerjet je nová etapa v roce 2018 Zákazníky: Z více než 70 zemí Obrat: Dosáhl 10 milionů USD. Formy množství: Více než 500 připravené formy Vadný sazba: Nižší než 0,5%. Naše měsíční produkce: 500.000 sad závazek Kvality: Žádné vadné výrobky budou vrátit nebo vyměnit v záruční době. Naše věčné téma: Technické inovace a nekonečné dokonalosti Náš věčný cíl: Někdy kvalitnější, někdy konkurenční ceny a lepší služby.

Poznámka:

1. Pokud je vaše adresa je vzdálené oblasti, budeme vás požádat, za 27 dolarů, nebo o něco více. To je v DHL remote area dodání za příplatek.

2. Vaše dovozní Celní Daň je na vaší straně.

3. Další dotazy nebo potřebujete, kontaktujte mě bez váhání.

4. Užijte si nakupování v našem obchodě. :)

Štítky: čip t6711, epson f2000, epson surecolor f6070, epson sc, t3270, epson surecolor, t7070, epson f6070, F192040, epson t7070.

• Typ Inkoustu: Sublimační inkoust
  • Značka: WINNERJET
  • Kazeta je Stav: Plné
  • Číslo Modelu: Pro Epson SureColor T3000 T5000 T7000