1 sada Lebka Nýty PU Kůže Golf Hlavy Kryty Pro Řidiče, Fairway Hybridy Mallet Putter Tlačit Tyč, Dřevěná Tyč, Hůl Rukáv

Balíček : 1 sada * Golf Head Cover

Materiál : PU, samet, nýt

4style (prosím, vyberte) :

#(3KS) - NE.1+Č. 3+Č. 5

#B (4KS) - NE.1+Č. 3+Č. 5+Ne.UT

#C (1KS) - Půlkruh

#D (1KS) - L tvar

Velikost : Č. 1 Velikost: 32x16cm/12.6*6.3 palcový

Č. 3/Č. 5 Velikost: 29*13 cm/11.4*5.1 inch

UT Velikost: 24.5x10cm/9.6*3.9 inch

Půlkruh velikost: 14*13 cm/5.5*5.1 inch

Tvaru L velikost: 18*13cm/7.1*5.1 inch

O produktu:

1.Vysoká Kvalita: Vyrobeno z hladké pu kůže, zahušťování a zvláčňující účinky, chrání železné tyče, hlavu ze zranění, lehké a pohodlné, není snadné opotřebení. To je velmi vhodné pro venkovní cestování chránit vaši hlavu klubu před poškrábáním a poškozením. Když dáte několik klubů dohromady, jste chráněni před dopadem a kolize mezi nimi.

2.Hladký kožený povrch je více prachotěsný a vodotěsný, plné pružnosti, dobrou tažnost, statické odolnosti.

3.Magnetický uzávěr pro snadné zapnutí a vypnutí snadné, ale není snadné skluzu.

4.Rotující počet známek je vhodné označení, aby se zabránilo před přijetím špatně golf club pryč omylem.

5.Lebky design dělá vaše kluby, jedinečný, módní, jemné a elegantní.

6.Pěkný dárek pro všechny golfové nadšence, také může být použit jako dárek pro vaši rodinu, přátele, kolegy a sebe.

Štítky: golfový putter, golf club, sota golfové hole, fialová headcover, golf club pokrývá headcovers nastavit, Putter, óda na golf putter cover, nike putter cover, řidič dřevo kryt, dámy putter head cover.

• Číslo Modelu: S0315
  • Značka: GLOOF