ADYCE 2021 Nové Letní Ženy Bodycon Obvaz Šaty Sexy Batwing Dlouhý Rukáv Červené šaty bez Ramínek Celebrity Runway Club Party Šaty

793.53 Kč 1 344.94 Kč

Vážení přátelé, děkujeme za vaši návštěvu v našem obchodě.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte a kontaktujte nás kdykoliv!!

Objednávky budou uspořádány, jakmile vaše platba byla úspěšně zpracována do systému během 24 hodin!

Naše značka --- ADYCE , byla založena v roce 2008, jsme profesionální výrobce pro Obvaz Šaty továrny v Guangzhou Čína, podporu OEM/ODM/VELKOOBCHODY/MALOOBCHOD/DROPSHIPPING/MIX, ABY , 100% dobrá záruka kvality, rozumné ceny, nejlepší pre-prodej a po - prodejní servis, rychlé dodání!

Vzorek může být za předpokladu, základna na obrázek/náčrt/návrh výkresu,atd.

Vítáme vaše zkušební řád prověřit naše kvality. Jsme vždy těšíme se na poskytování vám nejlepší nákupní zkušenosti a rozvoj win-win, dlouhodobé a přátelské vztahy spolupráce s vámi. Děkuji moc!!!

Štítky: šaty červené, dospělý gobelín, šaty dráhy, bodycon šaty ženy, plechové šaty, line šaty 2021, polka dot, africké dashiki maxi šaty, horké office ženy, v plné letní šaty.

• Tkanina Typ: Pletení
  • Číslo Modelu: H7697