AMD Phenom II X4 920 Na 2,8 GHz Quad-Core CPU Procesor Socket AM2+ doprava zdarma

529.98 Kč

Tipy:

Jednotlivé položky byly testovány kriticky před odesláním provedeno ,Máme

postavit několik zkušebních stanic speciálně pro CPU ,prosím koupit s worry-free.

Vidět před instalací CPU:

1, odstranit původní CPU, vyčištění prachu na ventilátoru a chladiči, vyčistit zbytkové teplo umyvadlo v originální maziva, zejména těžké mastnoty, musí být důkladně vyčištěny, to je velmi důležité!

2, v správný směr do nového CPU, a na horní části CPU potažené tenkou vrstvou maziva. Nedávejte příliš mnoho, prostě nemůže zaplnit mezeru mezi horní části CPU kovový kontakt a chladič. Nejvíce ideální (v paketech jsme představili silikagel jako příklad, zmáčknout příslušné 1/2 tuk)

3, dal ji zpět do chladiče, první prst stisknutí ploutve pohybovat nahoru a dolů několikrát, tak, že vnitřní tuk rovnoměrně rozloženy a odváděného vzduchu, pak podle digitální sekvence značkování šroub ploutve na (nebo diagonální) se postupně zpřísnila, každé otočení kola v háji pod šroub, a ne dát šroub na konci, po sobě jdoucí rotace, dokud pevnou rovnováhu.

4, pokud je PROCESOR v počítači po bodu není jasné, můžete použít gumu, aby otřete kovové kontaktní CPU desky (někdy CPU podlahu prachu nebo potu, může kontakt), nebo na desce (základní deska BIOS výtok odbavení, data). Paměť může být také použit na ne gumu.

Poznámka: pro CPU, jako je objev teplota CPU je příliš vysoká, nebo když je vysoká teplota a nízká nestabilita, CPU a paměti, není jasné, prosím, pečlivě zkontrolujte, zda výše 4 zkontrolovat, drtivá většina problémy mohou být vyřešeny.

AMD Phenom II X4 920 specifikace

Specifikace mohou být použity pro krátkodobé

výpisy na aukce a inzerce stránky, Obecné informace Typ segmentu Trhu Desktop Rodina číslo Modelu CPU část čísla HDX920XCJ4DGI je OEM/zásobníku mikroprocesoru HDX920XCGIBOX je v krabici mikroprocesor s ventilátorem a chladičem Taktování kódy Frekvenci 2800 MHz rychlost Sběrnice 533 MHz Memory controller

Jedním 1800 MHz 16-bit HyperTransport link (3.6 GT/s), Hodiny multiplikátor 14 Balíček 940-pin organické micro-PGA Zásuvky

Socket AM2+ Úvod datum Cena na úvod $235 Architektura / Mikroarchitektury Mikroarchitektury K10 Platforma Dragon Procesor core stepping RB-C2 CPUID 100F42 Výrobní proces je 0, 045 micron křemíku na izolátoru (SOI) technologie

758 milionů tranzistorů Zemřít 258mm 2 Údaje šířka 64 bit počet jader 4 počet vláken 4 Plovoucí Point Unit Integrovaný Level 1 velikost cache 4 x 64 KB 2-way set asociativní instrukční cache

4 x 64 KB 2-way set asociativní datové cache Level 2 velikost cache 4 x 512 KB 16-way set asociativní exkluzivní cache Level 3 velikost cache 6 MB Sdílené 48-way set asociativní cache Cache latence 3 (L1 cache) Virtuální paměť 256 TB Multiprocesing Jednoprocesorové Funkce MMX instrukce Rozšíření MMX 3DNow! technologie Rozšíření 3DNow! SSE / Streaming SIMD Extensions SSE2 / Streaming SIMD Extensions 2 SSE3 / Streaming SIMD Extensions 3 SSE4a AMD64 / AMD 64-bit technologie EVP / Enhanced Virus Protection AMD-V / AMD Virtualization technology Nízký výkon funkce Cool ' n ' 'Quiet 3.0 CoolCore Technology Dual Dynamic Power Management Core C1 a C1E státy Balíček S0, S1, S3, S4 a S5 státy Integrované periferie / komponenty Integrovaná grafika Žádný Paměťový řadič počet regulátorů: 1

Paměť kanálů: 2

Šířka kanálu (bity): 72

Podporované paměti: DDR2-1066

Modulů dimm na kanál: 2

Maximální šířka pásma paměti (GB/s): 17.1 Dalších periferií HyperTransport 3 technologie Elektrické / Tepelné parametry V základní 1.225 V - 1.425 V V NorthBridge 1.15 V - 1,3 V, Maximální provozní teplota 55°C - 62°C Tepelné Design, Výkon 125 Watt (Socket AM2+/Socket AM3)

140.8 Watt (Socket AM2)

proč si vybrat nás?

1:Konkurenční Cena:naše společnost se zavázala k počítači periferní příslušenství, prodej produktů, máme nejvíce konkurenceschopné Ceny.

2:One-Stop Shopping:nabízíme všechny Druhy počítačových Dílů.

3:Profesionální služby:Máme profesionální tým a efektivní práci tok, které nám nabízí ty nejlepší služby pro naše zákazníky.

4:Testován před odesláním;Bezpečnost balení box

5:Procesor mají jeden rok záruka,paměti tři roky záruka.

Štítky: amd x4, amd rayzen 5 3600, ryzen, amd phenom x945, am2 amd, phenom ii x4, peněženka spiderman, ženy puma, amd ryzen 5 2200g, AMD.

• Značka: AMD
  • Hlavní Frekvence: 2,8 g