Comeonlover Ženy Sexy Třpyt Drahokamu kombinézu Síťované Dlouhý Rukáv Off Rameno z Jednoho Kusu Naprosté Mesh Topy Kombinézu RE80877 Vlastnosti: 1: Pletivo pletené tkaniny, měkké a hladké, pohodlné na nošení 2: Přezka, spodní, snadno nasadit a sundat 3: Může zápas s Sukně; džíny atd, high street style 4: hodí se na party nosit; model show; Banket docházky; host Programu atd, Elegantní A Módní...

Štítky: jeden rukávů top, tanga ženy, net nosit, vzít jeden kus, s hlubokým výstřihem, kombinézu sexi, b kamínky, kombinéza, síťované tričko, mesh horní.

• Typ: Dlouhý Rukáv Kombinézu
  • Combinaison Femme: tělo donna
  • Číslo Modelu: RE80752
  • Fit: společenské oblečení, společenské docházka, show, divadelní představení atd.
  • Styl: Tělo Femme Sexy
  • Tkanina: Měkké a Hladké; Pohodlné na Nošení