350.59 Kč

42381 Podzimní A Zimní Bundu a Kabát

2019 Ženy Elegantní Krajky Solid Svetr Ležérní Dlouhý Rukáv Plodin Pletené Bolero Rameny Svetr Open Stitch Krátký Šátek Zábal Kabát

Vlastnosti: Zbrusu Nový A Vysoce kvalitní Vzor: Pevné.Velikost: S/M/L/XL Barva:Černá,Bílá,Růže červená,Tmavě modrá Příležitosti: Klub,Dovolená,Pláž,Denní,Kancelář Sezóna: Letní Balíček:1 kus

Ujistěte se, že dostanete správnou velikost, prosím viz naše tabulka velikostí v popisu Před Nákupem.Pokud si nejste jisti o velikost, prosím, Napište Nám vaše Přesné Tělo Měření (Výška/Prsa/Pas/Boky), tak, že můžeme dát nějaké návrhy na to, jak vybrat správnou velikost.Děkuji vám za pochopení!

Manuální měření, mohou existovat 1-3cm rozdíl.

Měření V CM

Velikost

Délka Poprsí Rukáv - S 35 cm 82 cm 58 cm M 36 cm 86 cm 59 cm L 37 cm 90 cm 60 cm XL 38 cm 94 cm 61 cm -

1.O ZPĚTNOU VAZBU

1. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, zanechte své pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd .a 5 hvězdiček pro podrobné hodnocení vaší objednávky.

2. Pokud nebudete spokojeni naši porducts, pls kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu, nebo provést podrobné hodnocení .Garantujeme budeme 100% slove žádný problém pro vás.

2.O LODNÍ DOPRAVY

1. Příprava Čas: potřebujeme 2-3 pracovních dnů k přípravě vaší objednávky podle našich četných objednávek každý den.

2. Doprava Zdarma Po Celém Světě O Cla

V úvahu našich zákazníků' prospěch, Jsme nuceni loď vaší objednávky poštou.Prosím, pochopit, nicméně, clo je mimo naši kontrolu, nemůžeme zaručit, žádné daně, poplatku a neponese žádnou daň, poplatek.Ale vrátíme platbu pro expresní dopravu(pokud jste zaplatili) na váš účet do 24 hodin.Upřímně se omlouváme za nepříjemnosti, které to může způsobit.

3.O NÁVRAT VÝMĚNA POLITIKY

Naše on-line obchod se prodávají na základě jejich vynikající design a prokázaná spolehlivost.Takže kvalita je zaručena.Také máme QA tým testovat vaše objednané produkty fungují správně, než jsou baleny a poslal k vám.Ale musíte potvrdit svou konfekční velikost, pečlivě před nákupem .

Pozor: nemůžeme akceptovat výměnu nebo rušení po vaše objednávka byla dodáno.

Následující informace je požadována, když budete odrážet problém:

*Číslo objednávky

*Položky číslo SKU

*Obraz vadné .

Pokud máte jakékoli otázky týkající se vrátit politice, prosím, neváhejte nás kontaktovat!

4.NAŠE ZÁRUKA

Pokud si nejste 100% spokojeni s kvalitou vašeho nákupu, můžete vrátit nebo vyměnit zboží do 30 dnů od dodávány datum.

Žádost:

1. Položky obdržela do 30 dnů od dodávány datum.

2. Položky obdržel nepoužité, nepoškozené a v původním obalu.

3. Návrat expediční poplatek se hradí kupující.

Štítky: tenký krajkový cardigan, bolero bunda žena, dámy krajky bolero, polda vintage, korálové krajky svetr, šaty člověka, rameny, šifon crop svetr, uf vintage, dvojitá hlava klíče.

• Značka: GAOKE
  • barva: Černá,Bílá,Růže červená,Tmavě modrá