2020 Aktivity Box Korálkové Bludiště Multi-Funkční Vzdělávací Hračky pro Děti vzdělávací hračky juguetes speelgoed Dropshipping #3

Činnost Box Korálkové Bludiště Multi-Funkční Vzdělávací dětské Hračky

D opis:

Bezpečné a šetrné k životnímu prostředí, je to ideální vzdělávací hračka, která podporuje vaše dítě rozpoznat tvary, barvy a rozvíjet jemné pohyby, koordinaci ruka-oko a schopnost řešit problémy.

Zahrajte si s přáteli, sdílet štěstí, zvýšit váš vztah, a pomůže zlepšit své komunikační a prezentační dovednosti.

Kolem korálek kruh kolem žába, různých zvířat letěl kolem, hasičský vůz měl namířeno v první řadě, žába se otočil zpátky, byl tam velký rybník k rybolovu, a spodní byl rodič-dítě interaktivní létání šachy hrát s dětmi na podporu rodiny. Můžete také použít malou stoličku, aby se více.

Dvanáct různých aktivit, děti si mohou hrát rotujícího kola, horkovzdušný balón hodiny, větrný mlýn, puzzle velká točna, animal matching, abacus, pohybující devíti čtverců, létání šachy, rybaření, zvíře, kulaté korálky, sledovat auta, židle, atd.

Poskytují skvělý vzdělávací hračka dárek pro děti: vybrat ten správný dárek pro vaše dítě, činnost krychle má všechno: je to zábavné, vzdělávací a bezpečné.

Parametry: velikost Výrobku: 23.5x23.5x31cm/9.2x9.2x12.2v

Hmotnost výrobku: 2 kg/4.41 lb Materiál: výrobky ze Dřeva

Obsahují:

1x Truhla s Pokladem, 4x Auto, 4x Ryba, 3x Bloky, 16x Šachové Figurky, 2x Kostky, 1x Rybářský Prut

Štítky: molle vesta onetigris, onetigris noha panel, onetigris store, onetigris záplaty, onetigris černá, noha pouzdro onetigris, telefon pouzdro onetigris, onetigris taška taktická, pouzdro onetigris, onetigris přilby.

• Funkce 1: Svatba A Zasnoubení
  • Funkce 2: Křest A Křest
  • Typ: Kapsy, Multi Nástroje
  • halloweeny: natal