Luxusní Jinhao X450 caneta rollerball Kovové Zlaté Doplňky Míč Gelové Pero Rollerball Pera, Kancelářské potřeby Podpis Pera plumo

Shanghai Qianggu Papírnictví Co., Ltd. je výrobní-orientovaný podnik s self-podpora, dovozní a vývozní práva. Společnost má dvě výrobní základny (Nanchang Baoer Papírnictví Výrobní Základny, Shanghai Qianggu Papírnictví Výrobní Základny), která vyrábí hlavně všechny druhy vysoce-, středně - a low-grade kovové pera, plnicí pera, pera, tužky, kuličková pera, aktivity, tužky, náplně, balení krabice a dárky. Box a další produkty. Společnost aktivně zavádět moderní profesionální pero-zařízení na výrobu, koncepce řízení kvality ISO9000 systému certifikace, a pečlivě vytvořil rozsáhlé moderní pero-podnik skupiny integrující R&D, design, výroba, marketing a služby. Budeme s vámi spolupracovat s vysoce kvalitní, přesné a rychlé dodání, rozumná cena a nejlepší služby očekávání. Zákazník je vždy na prvním místě Náš závazek: důvěryhodnost rozvoj, kvalita pro přežití. Jinhao X450 pen série, to je slavná značka v Číně. Inspirace: Výkonný Rollerball Pen hlavní styl: mnoho barev, jak je znázorněno. Materiál těla: tělo pera piano lak, příslušenství pokovování zlata. Psaní bod: 0,5 mm - 0,7 mm. Projekt, délka: cca 14 cm. Inkoust barva: černá. Čistý objem: 47 gramů. Funkce: kuličkové pero/dárek. Tip: má černá, červená, modrá a mnoho dalších barev pro váš výběr. Vynikající styling, stylové osobnost, galvanické pokovování dekorace, nádherné barvy, hladké psaní a vynikající klobouk. Zákazníky, kteří potřebují přizpůsobit LOGO, prosím, kontaktujte zákaznický servis. Kromě toho, vlastní LOGO potřebuje zvýšit související s LOGO poplatek.

Štítky: acmecn plnicí pero, kuličkové pero, bullet journal zápisník, kašna pero jinhao, f xp pero, fontána inkoustové pero, značka luxusní žena, pero, stationeri, mech tužka.

• Použití: Kancelářské A Školní Pero
  • Gelové Pero Inkoust Typ: Liquid-Ink