Svazek Pánské spodní Prádlo, Kožené Přezky Ohlávka Krk Tělo Hrudní popruh Pásek s Kovovými kroužky pro Clubwear Cosplay

Set obsahuje : 1ks Postroj Pás

Stav : Zbrusu Nový

Materiál : Umělé Kůže

Barva : Černá(jako obrázek ukázal)

Vlastnosti :

Pánské Tělo Hrudní Popruhy, Jedna Velikost Padne Většině.

Vyrobeny z kvalitní kůže, robustní, pružné, odolné a pohodlné.

Ohlávka krku s nastavitelnými přezkami, cap rukáv s nastavitelnou gumičkou.

Novinkou a stylové, vytvoření dobře-svalnatý vzhled, dělá se podíváte jedinečný.

Vynikající pro clubwear nebo cosplay, party, spodní prádlo noční nebo self-potěšení.

Velikost :

Obvod Krku Cca. 38-54cm/15.0-21.0 palce, Pas Cca. 58-90/23.0-35.5 palec, Délka: 36cm/14.0 inch

Friendly Tipy: velikost je měřena ruce, prosím, dovolte drobné chyby měření. Foto barvy by mohly být trochu odlišné od skutečného výrobku v důsledku barevný displej různé monitory.

Štítky: grein svazek muže, clubwear muž, muži wetlook, řetěz podvazek, kabelový svazek karosérie muž, kabát kožešina, kabát kožešina ženy, kalhotky svazek muže, svazek muže, popruhy na hrudník muže.

• Sexuálně Sugestivní: No
  • Materiál: Umělé Kožešiny