Nádherné Bílé Svatební Šaty Dlouhé Rukávy Krajky Pošity Módní Vestido De Novia 2020 Na Zakázku Soud Vlak Nevěsty Šaty

3 288.33 Kč 5 058.98 Kč

--【Instrukce pro Nákup】--

※ Naše kvalita výrobků je zaručena, pokud máte problém položky, kontaktujte nás na první čas, jsme zárukou vaší 100% spokojenosti.

※ Velikost výrobku je na obrázku, nebo klepněte na velikost stolu, nebo se nás zeptat přímo.

※ Prosím, dovolte 1-3cm liší v důsledku ruční měření.

※ Upozornění: Vzhledem k různým sledovat a světelný efekt,skutečná barva se možná mírně lišit od obrazu barvy . doufám, že jste mohl pochopit,~~

※ pokud máte problém položky,které obdržíte, kontaktujte nás na první čas, jsme vám slibuju, že řešení jste spokojeni~~

Měření Norem

To je velmi doporučujeme, aby kdykoli je to možné získat kvalifikované švadlena změřit své šaty velikosti. Jste\ \ \'d lepší dostat někoho jiného, aby měření pro vás, protože nepřesnosti vlastní měření. Opatření s spodní prádlo je podobná těm, které budete nosit s šaty; prosím, mějte na paměti, neměří přes jiné oblečení. Podle různých šaty styl,ca.8cm-13cm (3.15 inch-5.12 inch) další délky bude vyhrazena pro dobrý fit šaty pro vás.

Návrat Politiky

Vracet se Pro Výměnu nebo Vrácení peněz

Vaše spokojenost je nanejvýš důležité, aby nás. Na příchod balíčku, doporučujeme vám zkontrolovat a ujistěte se, že šaty byly vyrobeny na objednávku specifikace. Zkuste na své šaty, jakmile je to možné bez odstranění značky, změna, nebo mytí šaty.

Pokud jste vrácení nebo výměnu šaty nebo doplňky, prosím, ujistěte se, že jsou v původním stavu - nenošené, neprané, v nezměněném stavu, nepoškozené, čisté, bez vlákna a vlasy a s tagy neporušené a připojen.

Pro běžnou velikost položky-Pokud tam je problém s kvalitou a chcete požádat o vrácení peněz, prosím nahrát nějaké přesvědčivé obrázky nebo video, jakmile je ověřena, můžete poslat zboží zpět k nám (zákazník zavazuje přepravní náklady), a jsme vám plnou náhradu položky. Na zakázku položky-Pokud tam je problém s kvalitou a chcete požádat o vrácení peněz, prosím nahrát nějaké přesvědčivé obrázky nebo video, jakmile je ověřena, můžete poslat zboží zpět k nám (zákazník zavazuje přepravní náklady), a jsme vám plnou náhradu položky.

Záruka Kvality

Věř KAARI KAAIRE je worldrsquos přední svatební a formální oblečení dodavatele, s výbornou pověst pro poskytování perfektní šaty pro každou příležitost. Udělali jsme spoustu šatů pro ženy a dívky po celém světě, a stále více a více zákazníků, jsou nyní vybrali nás jako místo pro obchod pro své velké dny a události!

Šité Na Míru

Všechny svatební a společenské šaty jsou přizpůsobitelné, ale nabízíme také celou řadu velikostí od 2-26W. Svatební šaty mohou být přizpůsobeny v slonová kost, bílá, šampaňské a růžové, zatímco tam je také několik barevných možností pro formální šaty.

Nejlepší Cena

KAARI KAAIRE rsquos ceny jsou mnohem nižší než maloobchodní ceny, vzhledem k naší výkonnosti a snížené provozní výdaje tvoří s hlavní operace v Číně. Naše cena se liší od US$100-$800 pro některé z nejvyšší kvality šatů nalézt on-line.

Kvalitní

KAARI KAAIRE pronajímá se pouze nejlepší švadleny a zkušení designéři v číně, kteří používají nejlepší výrobní techniky, vytvořit si šaty. Vynikající Zákaznický Servis Máme skvělý zákaznický servis personál, k dispozici pro vás 24/7.

Spokojení Zákazníci

Udělali jsme mnoho našich customersrsquoday, poskytuje úžasné šaty pro své svatby a další akce.

Často kladené otázky

Co když moje šaty není k dispozici?

Pokud vaše šaty není na skladě a z nějakého důvodu nemůžeme objednat , budeme vás informovat a dá vám další možnosti na výběr, nebo si můžete svou objednávku zrušit. Můžete poskytnout další své oblíbené šaty styl obrázků, po potvrzení, budeme odpověď vám co nejdříve.

Co když budu chtít šaty v barvě, která není na seznamu?

Barvy, které uvádíme na detailu produktu stránky jsou pouze barvy, ve kterém, že styl oblečení je vyráběné v. Jsme také zobrazit všechny obrázky, které máme k dispozici, takže pokud obraz není zobrazen nemůžeme vám ukázat, že šaty v této barvě.

Můžu se podívat na šaty i v jiných barvách?

Bohužel jsme jsou povoleny pouze odesílat nebo poštou obrázky, které nám výrobci šaty prodáváme. Ne všechny barvy šaty jsou na obrázku výrobci, a proto všechny obrázky, které vidíte, jsou jediní máme k dispozici. Jediná věc, kterou můžete zkusit udělat, je najít další šaty tím, že stejná společnost s názvem stejné barvy, a to bude stejné, v závislosti na materiálu.

Myslíte si pronajmout šaty?

Omlouvám se, že jsme ne pronajmout šaty.

Proč je moje objednávka stále zpracovává?

Štítky: fotorámeček 51x36, foto dívka v zimě, fotorámečky pár, sada údery kolo, sada kolejnic kuchyně, sonoma žabky, fotorámečky dlouho, sonos bose recenzi, zásuvky s mosazným.

• Vlak: Soud Vlak
  • Vestavěný Podprsenku: Ano
  • Pas: Přírodní
  • Šaty Délka: Podlahy-Délka