Doprava zdarma 2 ks/lot LMC6001AIN LMC6001 DIP8

Naším cílem je dosáhnout 5 hvězdy hodnocení pro každé transakce.

1. Potvrďte prosím přijetí produktů, pokud položky, které jste obdrželi , a pokud bylo zboží poškozené, ihned nás kontaktujte. odeslat fotografii, aby nás mohli kontrolovat, a dá vám nejlepší řešení .

2. Můžeme pouze zaručit Doručení včas, ale nemohli jsme kontrolovat expresní dodací lhůty. Naše související prodeje osoba bude odpovědná poslat AWB za dodané zboží další pracovní den. můžete zkontrolovat AWB na webových stránkách, které jsme poslat na vás. Pro AWB můžete také volat na místní pobočku express společnosti ve vaší společnosti.

1.- Jako vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. prosím, nezapomeňte nám dát pět hvězd, jako je naše odměna!

2.Pokud nejste spokojeni položky, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu, můžeme vám nejlepší řešení, Budeme servis vám satisfactio

Štítky: medvěd polystyrenu, křeslo santa, tým cihla, neoprenová vesta šnorchl, sáně dřevo, černý elastický pás sukně, potápění zdarma, vánoční berle, černé elastické sukně, canon toner c5250.

• Aplikace: Elektronické Součástky
  • Značka: Fengyidz