RK2672AM Rek Vysoká Přesnost AC/DC 5KV Odolávat Napětí Tester Tlaku Hipot Tester

7 975.07 Kč 8 394.81 Kč

RK2672AM výdržné napětí tester

Produkt úvod

Na RK2672AM výdržné napětí tester Meiruike je měřicí přístroj pro tlakovou sílu,používá především pro izolaci úniku bezpečnostní testování produktu.To může test elektrické bezpečnosti performance index rozdělení napětí,svodový proud, který všechny druh měřeného objektu intuitivní,přesné a rychlé,a může být použit pro testování komponenty a celkový výkon jako zdroj vysokého napětí.

Tato série testování podle následujících norem:Normy pro elektrických spotřebičů pro domácnost(IEC6035,GB4706.1-2001, GB4706.1-1998),Standard pro svítilny(IEC60598-1-1999, GB7000.1-2000),Standard pro informace (GB8898-2001,GB12113.GB4943-2001, IEC60065,IEC60950), a tak dále.

Oblast použití

Součástky:dioda,trioda,high-napětí silicon zásobník,všechny druhy elektronické, transformátor, sestavu konektoru,vysoké napětí elektrických zařízení.

Domácí Elektrické Spotřebiče:TV,lednička,klimatizace,pračka,sušička, elektrické přikrývky,nabíječka atd.

Izolační materiál:teplem smrštitelné trubice,kondenzátor film,vysoký tlak, trubice,izolační papír,izolační obuv,pryžové izolační rukavice,PCB deska atd.

Nástroje a měřidla:osciloskop,generátor signálu,STEJNOSMĚRNÉ napájení,zapnutí napájení a další typy strojů.

Světelné spotřebiče:štěrk,silnice, světla,jevištní světla,přenosné lampy a další typy svítidel.

Elektrické přístroje pro vytápění:elektrické vrtačky,pistole vrtačky,řezací stroje,mlecí stroje,elektrické svařovací stroje atd.

Dráty a kabely: - vysoké napětí kabel,optický kabel,elektrický kabel,silikonové pryže kabelu, atd.

Výkonnostní charakteristiky

AC/DC napětí 5kV univerzální výdržné napětí tester.

Výstupní napětí regulované výstupní regulátor,který má vysokou spolehlivost a vysokou odolnost.

Pomocí vysoký jas LED digitální zobrazování test, čas,napětí,proud,to může zobrazovat členění aktuální hodnota a hodnota napětí v reálném čase.

Alarm aktuální hodnoty mohou být nastaveny libovolně.

Zkušební doba použití tři digitální displej tube

Vybaven PLC signál vstupní,výstupní rozhraní,to může být snadno integrovaný testovací systém s PLC účelně.(volitelné)

Štítky: tonghui, aktuální úniku tester, i20, K53SD, tester elektrické bezpečnosti, hyundai tucson tl, rd350, ac tester, dc tester, 110 test.

• Číslo Modelu: rk2672am
  • Značka: Xiyanyang