Dámské Pole Dance Rave Šortky Mesh Splice Vysokým Pasem Festival Rave Oblečení Cheeky Podvazkové Spodní Šortky Clubwear

Set obsahuje : 1x Podvazkové Spodní

Stav : Nové s tag

Materiál : Polyester

Vlastnosti :

Dámské měkké cheeky podvazkové spodní rave šortky, jednobarevné, vytáhnout na uzavření.

Bez rukávů s nastavitelným špagety popruhy, výška pasu, speciální mesh splice design se hodí kyčle dokonale.

Super měkké a elastické tkaniny, prodyšný a pohodlné na nošení, lze nosit pod oblečení nebo jako součást kostýmu.

Skvělé pro pól taneční, sportovní, fitness, balet, tanec, hudební festival oblečení, rave oblečení, party oblečení, clubwear, atd.

Prosím, zkontrolujte, zda velikost grafu jasně, než nákup, ruční mytí doporučeno.

Velikostní Tabulka : doporučená velikost je jen pro váš odkaz. Pokud váš měření je plovoucí mezi dvěma velikostmi, doporučujeme vybrat větší velikost. (Měření je znázorněno v grafu velikosti viz bod měření, ne těla)

Tag Ne. Dospělí Doporučená Velikost Pasu Hip S Malým 25.0-31.5"/64-80cm 32.0-35.5"/81-90cm M Střední 27.0-34.0"/69-86cm 34.0-38.0"/86-96cm L Velké 29.0-36.0"/74-92cm 36.0-40.0"/91-102cm

Friendly Tipy: velikost je měřena ruce, prosím, dovolte drobné chyby měření. Foto barvy by mohly být trochu odlišné od skutečného výrobku v důsledku barevný displej různé monitory.

Štítky: taneční rave, pole dance nosí, mužské šortky, zkratka pro pole dance, pole dance sportovní kostým, oblečení rave, krátké de lycra, rave, rave módní doplňky, oslava festival oblečení.

• Značka: inlzdz
  • Materiál: Polyester