Třpytivé Flitrové Třásně Kombinézu Čepici Výkon Kostým Ženy z Jednoho kusu Taneční Opotřebení Zpěvák Fázi Trikot Rave Festival Oblečení

Měření velikosti: Prosím, přečtěte si NAŠE VELIKOST GRAFU v popisu produktu.Vezměte prosím Na vědomí:generic www.hasici-teplice.cz velikost grafu není naše velikost.Obvaz materiál vždy cítit pevně. Neuvěřitelná kvalita a design dělá šaty, vhodné pro party šaty,koktejlové šaty,klubu šaty,svatební šaty,večerní šaty,jít ven šaty,večerní šaty,narozeniny oblek,večerní šaty a tak dále, jak se vám líbí. Konkurenční cena:Importované,navrženy a vyrobeny vlastní továrnu,rozumná cena, kterou jsou cenově dostupné s dobrou kvalitou. ♛Zip uzavření ♛Péče o oděv: Ne praní v pračce. Ruční mytí a pověsit suché. ♛Materiál: měkký elastický polyester, podšívka:90%polyester+10%bavlna, crystal kombinézu, sexy kidkong, vysoce kvalitní tkaniny vypadá nóbl . ♛Obsahuje: kombinéza, dlouhé večerní šaty, dlouhý rukáv šaty na ples, noční klub kalhoty, vestido de fiesta elegantní obleček. ♛Příležitosti: bodycon kombinézu dělá více sexy. Můžete ji nosit pro formální, party, večírek, koktejl, banket, noční klub, svatební, datování, svatební, plesové atd. ♛Balení: 1X kombinézu. Formální elegantní dupačky s vysokými podpatky, účinek bude lepší. Zvažte své vlastní velikosti,v Případě, že délka není vhodný, prosím, zeptat, krejčí, upravit délku a vidět náš produkt obraz pečlivě. Bodycon trikot dělá vynikající sexy, okouzlující a elegantní. Udržet tento formální flitr šaty s lesklými náhrdelník a jednoduché vysoké podpatky ( 12 cm je nejlepší ) pro elegantní vzhled.

Jsme on-line destinací pro ty, kteří hledají high-end nejnovější styly a trendy. Máme naší vlastní továrně, která jsou za předpokladu, přísně kontrolovat kvalitu, pak se držet krok s novými módy. Vítejte do naší módy. Naše maxi šaty pro každý DŮLEŽITÝ okamžik a budete jistější. Náš zbrusu nový design a módní styl šaty pro různé příležitosti, jako je večírek, večerní ples a svatba atd. Když budete nosit, bude vám více okouzlující a sexy. Ať už jste šel do té velké hromady nebo uličkou, vaše šaty může udělat velký dojem. Existuje několik věcí, které byste měli zvážit před provedením konečné rozhodnutí, včetně, kde budete mít na sobě tyto šaty, jak často budete mít na sobě tyto šaty, a druhy příslušenství, které bude párování s nimi. Dali jsme vám všechny informace, které potřebujete, aby "myslet na vlastní nohy" — nyní volba je na vás.

Štítky: čína taneční kostým, burning man festival žena, killstar oblečení hvězd, oblečení rave, fáze nosit ženy, kombinéza fázi, měkké hanfu, danganronpa, hmong oblečení, dg dámské oblečení.

• Značka: Christia Bella
  • Ženy Legíny: flitr šaty
  • Party Šaty: oslavit šaty
  • Číslo Modelu: XZXD202010010