Holky teplá bunda 3-13T děti kreslený dlouhý rukáv tričko baby girls módní džínové bundy dospívající, ležérní oblečení, děti kabát

Velikost 4T(110) Oblečení délka: 46cm,prsa:76cm,rameno:32 cm, rukáv:43 cm, Doporučujeme výška 90-100cm

Velikost 5(120) Oblečení délka: 48cm,prsa:78 cm,rameno:33cm, rukáv:45 cm, Doporučujeme výška 100-110cm

Velikost 6&7(130) Oblečení délka: 50cm,prsa:80 cm,rameno:34cm, rukáv:47 cm, Doporučujeme výška 110-120cm

Velikost 8&9(140) Oblečení délka: 53cm,prsa:83 cm,rameno:35cm, rukáv:50 cm, Doporučujeme výška 120-130cm

Velikost 10 a 11(150) Oblečení délka: 56cm,prsa:86cm,ramena:37cm, rukáv:53cm, Doporučujeme výšku 130-140cm

Velikost 12&13(160) Oblečení délka: 60cm,prsa:90cm,ramena:39cm, rukáv:56 cm, Doporučujeme výška 140-150cm

1 palec = 2,54 cm Barevný Nesoulad: Rozdíly v barvě může být způsobeno tím, že některé z jiných důvodů, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd. Měření: Prosím, dovolte 1-3cm liší vzhledem k ruční měření. Vyberte si prosím velikost založené na výšku, Prosím, laskavě odkazují na vaše děti skutečná výška a velikost grafu před nákupem/nabídky. Koupit s důvěrou důvodů: 1. Továrny Přímé Prodejní Ceny, Na Skladě, Včasné Dodání, Dodací Sledování. 2. Všechny položky budou přísně testovány před odesláním. 100% Záruku Kvality. 3. Jsme poctivý a spolehlivý prodejce,nikdy podvádění zákazníků, 99% 5 hvězd pozitivní zpětnou vazbu. 4. Vítejte k nám připojit. Hledáme Zahraniční prodejci. Pokud jste rsesller a interrested in děti oblečení, plerase, kontaktujte nás pro získání více informací. Možná máme vyšší cenu, než nějaký super nízká cena obchod,ale máme lepší kvalitu, než je!

Speciální vysvětlení:

1: Brazílie kupující : balíček vám dorazil vaší zemi za 40 dní, pokud jste nedostal to za 40 dnů,prosím, kontaktujte vaší zemi celní a nabídnout jim sledovací číslo společného celního odbavení, můžete také obraťte se na nás, pomůžeme vám potvrdit, že nejnovější situaci. Pokud jste nedostal to do 90 dnů, prosím, kontaktujte nás, my vám vrácení peněz nebo odeslat položku na vás.

zašleme váš předmět v 3 dnů po zaplacení

Vše bude odesláno prostřednictvím mezinárodní standardní leteckou poštu,Někdy může dojít ke zpoždění jeden týden,

jak pro vaši Zemi Customhouse.

Velká Británie | Spojené Státy Americké | Austrálie | Kanada |(Asi 15-35 Dní)

Německo | Rakousko | Švýcarsko |(Asi 15-35 Dní)

Francie | Itálie | (O 25-60 Dní)

Jiné | (O 30-90 Dnů)

Pokud zvolíte následující způsoby dopravy,přepravní poplatek nebude účtován.

EMS,dodací datum:5. až 13 dní

DHL,lodní den:2-8 dní

FEDEX,dodací termín:2-8 dní

TNT,termín dodání:2-8 dní

Návrat politiky:

Pokud nejste spokojeni s naší kvalitou,Pls poslat zpět k nám,my se vrátíme vaše peníze, s výjimkou přepravní náklady.

Ale neakceptujeme vrácení podle barvy differentia.Protože různé sledovat mají různé displeje.A každý čas,

možná stejné barvy Ne. bude mít trochu barvy differentia.

Vážení kupující, vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi službami,

prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a hodnotit údaje o transakci.

Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Prosím, napište nám před odjezdem negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor.

Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky.

Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.

Upozornění:

Pokud je celní náklady,musíte platit daně kurýrovi při převzetí zboží.

Štítky: ms front lip mazda 3, mořská panna telefon pouzdro 6, fly racing mx helma, jogging chlapci 4 let, nalgene láhve na palivo, jogging šampion usa, formovací kalhotky těla, nalgene láhev indie, lišty opel corsa b.

• Délka rukávu(cm): Plné
  • Sezóna: Jaro,Podzim,Léto
  • Číslo Modelu: CJAT090
  • Pohlaví: Holky