A vybavení kuchyně vezměte také s sebou

To je prostě zákon schválnosti. Provozujete restauraci, kterou jste právě vybavil novým zařízením kuchyně, ale také jste dostal nabídku lukrativnějšího místa na hlavní trase. A to se prostě neodmítá. Jednoduše to lépe snad načasovat nešlo. Nové lednice, nová kamna, mrazicí boxy, pracovní stoly. Prostě všechno nové. Však si to také Vaši kuchaři pochvalují. Je to pár týdnů a ejhle, zase změna, kterou budete muset přijmout, protože správně předpokládáte vyšší zisky. Vy celé vybavení kuchyně musíte vzít s sebou do nové restaurace.

Však si poradíte

Jednoduše Vám nezbývá nic jiného, než se poradit a domluvit s odborníky, kteří vědí, jak má správná a bezpečná přeprava nábytku z Vaší kuchyně vypadat a probíhat. A věřte, že nebudou mít problém s jediným kouskem Vašeho nového zařízení. Odpadne Vám jedna velká starost. Nakonec se s nimi můžete domluvit i na všem ostatním vybavení Vaší restaurace. Ale to už musíte vědět sám nejlépe. Vy si poradíte hravě sám. Berte toto nepříjemné načasování jako výzvu, ne jako problém. Zvládnete to? Ano, zvládnete.

tematicke-party.jpg